Jump to content
GIGN Forum

Sakariigi


Recommended Posts

palasiijos gan shur, gan tur, ko raksta par worm, un ko worm atbild, sakariigi iespaidiigi ---> patika! cs.gign.lv serveris vienmeer ir pilns taapeec man naakas mekleet kur citur paspeeleet un es eju uz cs.apollo.lv un uz haoss.apollo.lv tur nevajag cd un cik es dzirdeeju visiem ir admin_vote_map un admin_vote_kick tiesiibas. varbuut kaads man pieshkjirs slotu uz gign servera, lai es vareetu speeleet gign?

Link to comment
Share on other sites

rembo nemuljkjojies, tas ir, pat nedomaa par aizieshanu no gign ! Tu ta4u esi DB gariigais teevs !!! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

palasiijos gan shur, gan tur, ko raksta par worm, un ko worm atbild, sakariigi iespaidiigi ---> patika! cs.gign.lv serveris vienmeer ir pilns taapeec man naakas mekleet kur citur paspeeleet un es eju uz cs.apollo.lv un uz haoss.apollo.lv tur nevajag cd un cik es dzirdeeju visiem ir admin_vote_map un admin_vote_kick tiesiibas. varbuut kaads man pieshkjirs slotu uz gign servera, lai es vareetu speeleet gign?

Nedomāju, ka būtu taisnīgi šeit tevi aizkavēt, uzkraujot tev papildu pienākumus, piemēram, piešķirot tev slotu - tik un tā GIGN smird, jo viņā ir nepieciešams Cheating-Death, vote tiesības nav uzreiz, bet jālūdz forumā + vēl viņas reti dod. Un kas ir pats ļaunākais jāspēlē kaukādas stūlbas de_, cs_ mapes - neatceros pēdējo reizi, kad būtu izdevies uzspēlēt fy_iceworld pa dienu.

Link to comment
Share on other sites

Speeleet uz gign ir privileegjija, kas ieguustama ar ilgu konsoles "mociishanu".

Bet FreSlot ... tev buutu jaabuut ljoti slinkam, jaazheelo zaudeetais laiks un jaabuut pietiekami gudram, lai to ieguutu.

Link to comment
Share on other sites

Ja netiec gignaa uzreiz tad kaut vai uzliec auto retry un pameegjini kaut vienreiz pa dienu atrauties no PC aizej paeest, uzpiipeet vai tml. violent1.gif

Link to comment
Share on other sites

Atvaino biggrin.gif Turmaak laboshos 4.gif

Seedi pie kompja cauru dienu!!!! Tik pameegjini no taa atruties!! smiliez.de_2477.gif

Nu buus labaak??? evil6.gif

Edited by HHH
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...