Jump to content
GIGN Forum

Monitoring Shtelle


Recommended Posts

Man ir viena lieta uz sirds uzseedusies, un proti, monitorings! pa naktiim diezgan biezhi speeleeju a tad jau arii speelee puishi kas monitoree (es skatos IP). Kad vienu par monitoreeshanu metu aaraa tad visi no taa kluba izlido (rekords 15 purni ar vienu sviedienu)! sad.gif buutu jauki ja man pieshkjirtu to shitu, tas ir, komanda ka nevis izkiko speeleetaaju, bet vinjam iziet no CShita aaraa, lai paareejie neciestu! naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

nu es jau tikai pajautaaju vai var, vai nee! wink.gif

Edited by Hainy
Link to comment
Share on other sites

nu ja nevar to shitu pieshkjirt, tad ko varat man ieteikt ? huh.gif

tikai neiesakiet neko vai speelee taalaak ! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Man ir viena lieta uz sirds uzseedusies, un proti, monitorings! pa naktiim diezgan biezhi speeleeju a tad jau arii speelee puishi kas monitoree (es skatos IP). Kad vienu par monitoreeshanu metu aaraa tad visi no taa kluba izlido (rekords 15 purni ar vienu sviedienu)! sad.gif buutu jauki ja man pieshkjirtu to shitu, tas ir, komanda ka nevis izkiko speeleetaaju, bet vinjam iziet no CShita aaraa, lai paareejie neciestu! naughty.gif

ha! lielisks variants. Izkiko ar iemeslu "monitoring - vainiigs 'nick'" Lai tie paareejie 14 iet vinju sist happy.gif

r&r - tik tieshaam, vai arii nee!

+wormam jauns skripts kas paarmaina komandas pat tad ja taas ir pilnas... bugs gan ir betnu, mosh to varees attiistiit.

Link to comment
Share on other sites

lock.gif , ja nav kaadi ieteikumi kaa man riikoties shaadainaas shitainaas situaacijaas ! huh.gif
Link to comment
Share on other sites

bus drizuma viena jauka komandinja kas parmetiis speletaju uz otru komandu un atpakalj cik reizes uziet viena raunda laikaa... pashreiz gan ir viens sakains gljuks - ja tu esi dziivs un tevi paarmet, tu pats to nemaz nezini lidz bridim kad saac shaut par pretiniekiem... un peekshnji tev uzradaas "blablabla attacked a team mate". Pat skins nenomainaas. Vismaz ieksh PTB to realizeju un izskatas ka stradaa ok (vismaz vakar bija ok, par parejam dienam nekomenteshu jo sanaca to pluginu labot pec paaris alu izdzershanas XD.gif). Enivei, to izmeshanas komandu mosh varetu uztaisiit atseviskji no visa... piemeram kaukadu xdie vai choto vtom vrodje kas savukart no servera palaidiis execute client komandu new_silly.gif karo4 japadomaa...

Link to comment
Share on other sites

gl ! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...