Jump to content
GIGN Forum

1337 Calculator


cash^
 Share

Recommended Posts

Normāli maksā sākot no 7 Ls. macho uuberverķis jau maksā drošvien padsmit Ls. Bet īsti vajadzīgs ātrāk par videni viņš nav (k-gan es līdz 12. klasei neesmu izjutis pēc viņa baigo vajadzību).

P.S. Foršs sigs :thumbsup:

EDIT: jsn, paskatījos cik maksā tas Ti 83+

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

jā, jā macho maksā padsmit lati. sapņo tālāk...

eh, man gan ir 1337 kalkulātors, par kuru vienmēr fizikas skolotājs nez kādēļ smējās :( viņš ir smuks, liels, pārskatāms, salokams, spīdīgs, ar pietiekoši daudz funkcijām + , ja uzspiež kādu taustiņu, viņš to ciparu skaļi pasaka! beat this! grafiki nav, bet kuriem vajag grafikus, ja ir īsts bling-bling kalkulātors?!

Link to comment
Share on other sites

vot tas man patīk.. galvenais ir spēlītes. skolā spēlītes, atnāk mājas spēlītes. pamācās skolā, tas pa ļaunu nenāks. nu vismaz def priekšmetus, kā matemātiku un angļu valodu. savādāk nagus ēdīsiet nost pēcāk!

Link to comment
Share on other sites

eh, man gan ir 1337 kalkulātors, par kuru vienmēr fizikas skolotājs nez kādēļ smējās :( viņš ir smuks, liels, pārskatāms, salokams, spīdīgs, ar pietiekoši daudz funkcijām + , ja uzspiež kādu taustiņu, viņš to ciparu skaļi pasaka! beat this! grafiki nav, bet kuriem vajag grafikus, ja ir īsts bling-bling kalkulātors?!

noņirdzos par tiem padsmit latiem :) nezinu kā tagad, toreiz viņš maksāja kaut kur 60ls. Savu mūžu neviens tik superdārgu sūdu nepirktu, ja mums tas nebūtu OBLIGĀTI. Bija pāris eksāmeni, kurus bez viņa nevarēja nolikt.

muahaha, randri, iedomājies - tu uzzīmē grafiku uun viņš to atskaņo - wiiiiiuuuuu. Jo grafiks iet augstāk, jo spalgāka skaņa, jo zemāk, jo dobjāka. Un pie asimptotām viņš varētu teikt kaut kādu ERRR Man liekas tan(x) zīmēt būtu tīrā izklaide :lol:

btw tu varētu tā superkalkulatora bildi ielikt :)

p.s.

kas attiecas uz tām spēlītēm, tad mums viens džekiņš spēlēja zem galda spēlītes uz tā grafiskā un skolotāja regulāri prasīja "Reini, ko tu zem galda tur dari?" :)

Link to comment
Share on other sites

:) nezinu kā tagad, toreiz viņš maksāja kaut kur 60ls. Savu mūžu neviens tik superdārgu sūdu nepirktu, ja mums tas nebūtu OBLIGĀTI. Bija pāris eksāmeni, kurus bez viņa nevarēja nolikt.

Ēmm, to jums ieteica skolotāja (Ja jau OGLIGĀTI), vai paši pa kluso? :D Un kāds tad eksis tas bija?

Link to comment
Share on other sites

:D Un kāds tad eksis tas bija?

jā, jā, mēs pa KLUSO izdomājām, ka mums viens eksāmens jāliek ar tik dārgu kalkulatoru. Kāpēc gan lai mēs kaut ko tik foršu nevarētu izdomāt. Un tas mūsu IZDOMĀTAIS eksis bija tāds kur jāizmanto kalkulators...

Link to comment
Share on other sites

nu šis dārgums izdveš skaņas apmēram šādi - six six six divide by two is three three three. bet tas ir pietiekoši, lai kāda kontroldarba laikā, kad visi aktīvi domā, varētu izraisīt smieklu vētru :)

IMG-5777.jpg

IMG-5778.jpg

ps: kā var uzlikt, lai tās bildes nebūtu tik lielas?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...