Jump to content
GIGN Forum

Pc 4 Cs


-=MaZaHaKa=-
 Share

Recommended Posts

Nu sveikinji naakosnedelj pirksu jaunu pc domaju speciaali cs 1.6 kaads waareetu ieteikt kaadu webu nu datorveikala prasiibas:

Procesors: 3,2 Ghz nu kaut ka ta rakstijas ghz :D

RAMS: 2gb car ari 3gb nemazak ka 2gb ;)

Opereetaj sistema: Vainu xp or vista

HDD nu cietais disks: kadus no 400-500 gb :khehehe:

Nu tagad arīī ļoti labu klaviaaturu + peli prieks cs plz iesakat kur nopirkt

Un protams monitoru kadus 22 colas ;)

Nu kopsuma par visu sito max!! cik cena ir 1100ls nu biski vairaak arii war

Link to comment
Share on other sites

Tu gadījumā neesi SR brālis?

Tu taču galīgi neko nerubī. Vnk paņem senci, vai arī viņa maku, un aizej uz m79 un pasaki, lai tev saliek normālu kompi uz tik un tik latiem.

P.S. Priekš cs 22'' monitors, turklāt vēl lcd ir galīgi garām. Klavieri un peli skaties no Logitech vai Razer gaming produktiem.

P.P.S. Nedomā, ka tev ar uuber devaisiem būs mad cs skils. Ne jau tur ir tas suns aprakts. Es spēlēju ar P3, 128 RAM, nVidia MX440 un prastu klavieri & peli. Ik pa laiciņam gadās arī kādu nošaut.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

P.P.S. Nedomā, ka tev ar uuber devaisiem būs mad cs skils. Ne jau tur ir tas suns aprakts.

nipizdi par 22' lcd moni. viss rulē un nekas nelago (pats lietoju un esmu starā).

par devaisiem, galvenais devaiss ir tā blīve starp krēslu un monitoru!

Link to comment
Share on other sites

moby, es nerunāju par gļukiem, bet par to kā izskatās bilde. pubā k-kas nesen sūkstījās, ka jāspēlē ar baigi lielu rezolūciju un tēmeklis ir 3 cm liels :D uz kādu rezolūciju tu spēlē & viss nav nežēlīgi liels?

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

lol čista superrembo radinieks. Tev gadījumā uz 16 gadu jubileju nav bumers apsolīts? :D

ja tu pērc kompi SPECIĀLI PRIEKŠ cs 1.6 tad tu mierīgi drīksti pirkt 2x sūdīgāku kompi un viss ies griezdamies. Ja tevi interesē devaisi, tad neesi cirvis, pameklē googlē un nopērc interneta veikalā. Pilns internets ar atsauksmēm un ja tu nejēdz lasīt angliski, tad pēdējais laiks iemācīties.

bet ja jau tu esi tāds spicais jaunais latvietis - blingotājs, tad gan jau ka tev jāņem kruta Razer pele un krutas Sennheiser austiņas. Palikni - hvz, tajos neorientējos.

Link to comment
Share on other sites

viņam un superrembo un vēl citiem, ko mēs drošvien nezinam, ir savs saziņas tīkls + banka šveicē, kurā noguldīti pāris miljardi mazsvarīgām vajadzībām.

btw, ja gribi, lai kompis tev normāli griežas, tad, ja tu ņem to uberpromegacelka vkarti (8800), tad labāk būtu, ja tu savam ubergigalaiziitaajstaavoshajamstienim piemestu vēlvienu gb rama.

Link to comment
Share on other sites

pa 1,1 k latiem preiksh cs lol?

tev ar 300 latiem pietiektu

pa 1,1 k veertu pc tu sev nopirktu pc uz kura varetu stalkeru un dirtu pa maksimumu maukt

un ja jau tu gribi tadu naudu ieguldiit kompim tad nesachakaree visu ar skaitljiem tas ka tev bus 3,2 ghz tas neko nenoziimee

doma atrak stradas?

un es ceru kad tu iesi kompi pirkt un ieraudzisi core 2 duo ar 2,16 ghz tu nenomiiziisi un nepateiksi ka tas ir suuds :D

P.S. a kur palika video karte?

ta ir pati svarigaka prieksh datorspelem :D

un iesaku pirkt visu atseviski, lai vis butu eertaak - pasuutiit kompi ar dzelziem kaadi tev patiik

http://m79.lv/ leetaaku nezinu latvijaa.

un starp citu cash?

m79 ir tiiri sakariiga administraacija un paardeveeji . cik man zinaams vinji nepieljaus lai klientam kkas taads buutu

un kad vinji saliks viniem ir jaapaarbauda vai vis kruta straadaa.

pat ja vinji kko ir nepamanijushi tu vari nest atpakal kompi un nakamaja diena nakt pakal un dabut salabotu.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

m3rsy, es tieši to pašu arī domāju - ja viņš detaļas pirks uz haļavu atseviški k-kādos neta veikalos, tad beigās tur nekas nesanāks, tāpēc tā vietā, lai viņš aiziet uz m79 un pasaka ko gribētos un viņam salasīs un viss būs ok.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...