Jump to content
GIGN Forum

Jipikajeee !


bencik
 Share

Recommended Posts

Ta kaa juutu, kad uz csdm, baigie chiteeriishi aktivizeejushies, jaanak paligaaa. Uz parastaa servera adminu pietiek :) Ta kaa sanak laiks paspeleet cs(skola neeju), un patiik csdm parukaat, domaju varetu palidzeet ievest kartibu.

Tie kas mani veel nepaziist(nee- ziist nevajag), esmu Ridzinieks labakajos gados :D

Ja runajam par cilvekiem(adminiem), kas mani varetu ieteikt, pat gruuti spriest, negribu nevienu atsevishki izcelt, domaju, kad man probleemu ar adminiem nav un pietiks cilveku(adminu), kas atbalstiis manu kandidatuuru.

Aaa un ja skataties manas h uz gign csdm, taadu nav, jo pateicoties buster es kaadus 4 menehsu gign netiku vispaar, bet pirms tam biju biezhs viesis gign serveros.

Ko es veletos - gag,kick,slay,say,slap un protams ban :thumbsup:

Paldies par uzmaniibu :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

:) Ta kaa sanak laiks paspeleet cs(skola neeju), un patiik csdm parukaat, domaju varetu palidzeet ievest kartibu.

Tie kas mani veel nepaziist(nee- ziist nevajag), esmu Ridzinieks labakajos gados :D

Ja runajam par cilvekiem(adminiem), kas mani varetu ieteikt, pat gruuti spriest, negribu nevienu atsevishki izcelt, domaju, kad man probleemu ar adminiem nav un pietiks cilveku(adminu), kas atbalstiis manu kandidatuuru.

Aaa un ja skataties manas h uz gign csdm, taadu nav, jo pateicoties buster es kaadus 4 menehsu gign netiku vispaar, bet pirms tam biju biezhs viesis gign serveros.

Ko es veletos - gag,kick,slay,say,slap un protams ban :thumbsup:

Paldies par uzmaniibu :)

say, slap un slay csdmā nav vajadzīgi, par pārējo - kāpēc gan neiedot...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...