Jump to content
GIGN Forum

Drizuma Eksamens Csdd


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

:)

Domaju kada firma labaka un kvalitativas masinas divietigas 2000+ gada razojumu luru.

NU ko tur daudz par 2000+ mašīnām SR. Esmu drošs, ka mierīgi vari uz ziemassvētkiem prasīt 2008+ gada braucamos. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:D

+ es ka jauninais braucejs celos, nevelos pirmo masinu labakas klases, savadak sazin kas notiek ielas ar tiem jauninajiem ar krutam 5a4kam.

nu sasitīsi jaunu mašīnu, senči gan jau nopirks jaunu un vēl krutāku, piem maserati vai bentley

Link to comment
Share on other sites

:khehehe:

Prakse pagaidam esmu nolaidies jau 100-150 soda punkti pa 90 min :fsckinsad: no 400+ (tas tantinas kuras nezin ko darit uz cela vainigas pie 20 punkt)

What the fuck are you talkin about? :blink: Nekad nevaru saprast, par ko tu runā.

Nu, noliki eksi?

Link to comment
Share on other sites

60,45,90,120 utt ir atkarīgs no autoskolas(autoskolas eksis pirms ej uz csdd).

PS, pie mašīnas var pierast pēc otrā līkuma, COROLLA IR LIELĀKAIS MĒSLS PASAULĒ (man ar to miskasti bija jābrau, pisdec, man tur vietas nepietika, kājas gar stūri strīķējas. stūre no debīla materiāla, rokas svīda kā +50 grādos. benķi neerti. + konkrēti tai corollai bija vēl ļoti stipra atspere sajūga pedālim (ātri kāja nogura mainot robus un uzsākot braukt), bremžu un gāzes pedālim TUKŠGAITA, bļa tas bij žopā) bet vienālga noliku, un bez punktiem )

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

Man arī eksis bija ar Corollu, bet es gan neteiksu, ka sūds, man pat patika ar viņu braukt, lai gan arī esmu garš kā makarons, kājām pietika vieta, stūre bija no forša materiāla un nekas nesvīda, pedāļi, ērti, nebija jūtīgi, kārba ideāla, pārslēdzas ērti, neko sliktu nevaru par šo mašīnu pateikt. :)

Kura gada viņa tev bija?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jeee es visu noliku tiesibas mana roka :)

Tiem kas nav lasiju vesture.

Skolu saku decembri, teorija beidzas februari - tad es gaju eksi likt septembri noliku ar 1 kludu, macibu brauksana biskin ar halturku dabuju atlauju uz csdd :)

CSdd eksi teorijas dabuju 2 kludas, fuk, pec nedelas brauksana, un sodien 31 minuti braukajot 7 punkti tik ^^ jeee

Es uz celiem izeju jau :P

The happy end

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...