Jump to content
GIGN Forum

Pub Whitesnake


Recommended Posts

čau čau. nu jau kāds laiciņš aizritējis, skraidot gignā. vairāk kā 2 gadus jau te tusējos un gaisu bojāju. pēdējā laikā ir radusies vēlme pēc kaut kādām tiesībām serverī, precīzāk, xnick, xslap, xg, lai drusku pakontrolētu karstasinīgos latviešu un cittautu čaļus :)

tiesības lietot māku, prātiņš mājās arī uzturās, un vispār es esmu baigi foršais čalis!

domāju, ka noderētu arī xb, taču to atstāšu pēc jūsu ieskatiem. noder tomēr tā komanda...

es domāju, ka šo tiesību pielietojuma apstākļi visiem ir skaidri un tajos iedziļināties nevajag. piemetināšu tikai, ka neciešu tekstus par gansiem un urlām.

īsumā par sevi: vārds Kristaps. 18 gadi. mācos ĀVĢ un garšo guiness alus!

jebkurā gadījumā senks par uzklausīšanu. esmu gatavs arī uzklausīt kritiku un uz to reaģēt.

rekomendējošais admins: ^Ali^ :)

edits samurajam: pagaidām man statos ir 100 stundas. agrāk bija vairāk, taču bija tak dzēšana utt. spēlēju es katru brīvu dienu 2-3 h + naktīs ar aliņu 4 fun

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

Nu domaju, ka ar shnaceeju nekadam problemam nevajadzetu but. iesakumam xnick, xslap, xgag varetu arii iedot. Lai pierada sevi un tad jau var skatitites talak. It kaa jau adminu ir gana. Bet kaa saka dubults neplist.

nee 4eal. Rec!

Link to comment
Share on other sites

Atbalstu šo čali par visiem 100%, jo pazīstu viņu jau diezgan sen un esmu pārliecinājies, ka cilvēks ir sakarīgs, kas domāju nav mazsvarīgi priekš admina. Nezinu nemaz ko vēl lai piebilstu, ja nu vienīgi to, ka sūdus viņš ar šīm komandām netaisīs, bet palīdzēs atbrīvoties no krisām , rasistiem un cilvēkiem, kas nemāk runāt bez lamuvārdiem(domāju šiem noderētu arī xb) un protams krisām.

:thumbsup:

samuray, spēlē viņs diezgan daudz vismaz, kad es ieeju, kautgan pašam pēdējā laikā nesanāk īpaši bieži paspēlēt . :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...