Jump to content
GIGN Forum

Ka Var Nomainit Kompim Ip?


Recommended Posts

Ka var nomainit kompim ip ko savadam man speles CS un LFS daudzi nevar iejiet jo maniem draugiem ir tas pats nets un viniem ir tada patik ip tikai mainas pedejie 3 skaitli tapec ari mana serveri neviens nevar ienakt tikai dazi a ka var nomainit kompim ip lai varetu mana serveri ienakt visi cilveki? ludzu palidziet?

Link to comment
Share on other sites

Ja Tu nezini, ko noziimee vaards "provaiders", tad vari aizmirst par IP mainju!! ;]

Bet nu ok, apskaidroshu Tevi, taapat shovakar nav ko dariit!! ;]

Provaiders - Kantoris, kas apgaadaa Tevi ar i-netu

Ip mainja dari taa:

Control Panel --> Network Connections --> Local Area Connection --> RMB --> Properties --> Configure --> Advanced --> Network Adress --> Iekjeksee "Value", Tad iekopee shos ciparinjus 0050FCE3F9F5

Un tagad, kad veelies nomainiit IP adresi, vienkaarshi uzraksti citu peedeejo ciparu[nodzees un uzraxti jaunu ;] ]

Man uz Lattelecom MK2 straadaa!! GL :thumbsup:

EDIITE : Vari pameegjinaatuz citiem i-neta provaideriem un ieraksti vai straadaa!!

Edited by nothing.
Link to comment
Share on other sites

Bet nu ok, apskaidroshu Tevi, taapat shovakar nav ko dariit!! ;]

Provaiders - Kantoris, kas apgaadaa Tevi ar i-netu

Ip mainja dari taa:

Control Panel --> Network Connections --> Local Area Connection --> RMB --> Properties --> Configure --> Advanced --> Network Adress --> Iekjeksee "Value", Tad iekopee shos ciparinjus 0050FCE3F9F5

Un tagad, kad veelies nomainiit IP adresi, vienkaarshi uzraksti citu peedeejo ciparu[nodzees un uzraxti jaunu ;] ]

Man uz Lattelecom MK2 straadaa!! GL :thumbsup:

EDIITE : Vari pameegjinaatuz citiem i-neta provaideriem un ieraksti vai straadaa!!

A ka lai es dabunu veco ip tagad atpakal man vajag?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...