Jump to content
GIGN Forum

Gribu adminu!


moodz
 Share

Recommended Posts

Leenak par tiltu draudzinj.....

Kas ta tu taads buutu? Pac Dievs vai smiliez.de_2524.gif

UN kur tu liksi adminu? Savaa guljam istabaa uz nakts galdinja? smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Neko neprasiija, bet es vinju vietaa atbildeeju! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2477.gif moodz......... tu vari luudzu vienreiz pieveerties... tu vispaar zini peec kaa tu izskaties...?? pag lohs es tuuliit atradiishu tavu bildi siikaa zubrila un ko tas vispaar noziimee nosaakuma tev tiesiibas po un tagad jau gribi ?? mozh veel free slot? daunis bljed... kas tu esi dievs vai kaut kaads nemirstoshais ka mums tevi obligaati uz servera vajadzeetu kaa adminu?? tu iemaacies vismaz druzku paspeeleet cs ... kad tevi redzeeju kaa tu speele domaaju ka shodien ieinstaleeji cs pirmo reizi dry.gif tu esi kaa free frags kursh ik pa laikam speej kusteeties un noshaut garaam... zaban.gif

esmu par to lai tev buutu bans gign serverii taakaa tu te dirsies sad.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2477.gif padomaa pac tev 14 gadi !!! un iedomaajies no sevis kaut kaadu smiliez.de_2090.gif

agraak kad bija 12 visiem staastiiju ka tev 14 gribeeji atstaat lielaa kexa , moodza iespaidu... tikai peec bildes vareeja pateikt ka tev kaadi 9...

ai lohs tu iznjeemi bildi speciaali no ineta laikam pasham kauns par sevi palika negribeeji sabiedeet tautu... tavs smirdiigais chats tik vien veel ir te http://www.moodz.valsts.lv/

PS

Man bija slinkums lasiit visu tavu garo paskaidroju kaapeec tu veeleetos admina tiesiibas... smiliez.de_2477.gif

smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

es atveeru sho topiku, lai tomeer kauko citu arii pateiktu a citaadi worms vislaik no ljaunaas puses apskata.

Taatad - kopeejaa noveerteejumaa es ieteiktu liktu aiz auss sekojoshus parametrus.

Idiotisms - 9

Stulbums - 10

Kretiinisms - 8

Trulums - 10

Siikpirdisms - 10

redzi? stati mainaas

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...