Jump to content
GIGN Forum

Some Shit


babaac
 Share

Recommended Posts

Vopšem, uzmeistaroju video ar nedaudz fragiem un dažiem lēcieniem(jāsaka, ka lecu es švaki)! Centos uztaisīt vienkāršāku, bet kvalitatīvāku video, nesadiršot to ar effectiem(līdz šim vienmēr izdevās sadirst ;) ), kurus es vai nu nemāku likt, vai nu vnk vegasā normālu effectu nav, ja neskaita krāsu regulēšanai un tādus! Ieteiktu video novilkt, jo kvalitāte būs protams krietni labāka + filerā tur atkal kaut kādi gļukie vietām parādās... :(

katrā ziņā spiežam šeit!

Link to comment
Share on other sites

Hmn... Nu ko es varētu pateikt - nekas īpašs, bet ir viens frags kas man patika : Nuke ar awp caur sienu! Tālāk par kz : inferno mape es nesapratu kas tik īpaš, uzlēkt uz tas kastes :blink: Par mūziku pateikšu tā : Bija labi, tikai dažās vietās varēja kautko savādāku :/ Tātad :

2 - par nuke

-

1 - par lēcienu inferno

+

3 - par mūziku

+

3 - par stilu

=

7/10

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nav tur nekāda low skill gather. Piedod, pro. Saproti es varbūt neesmu tāda skillmašīna kā tu un man apnika krāt fragus tikai no cw, jo neesmu tāds kas katrā cw uztaisa -5. tāpēc ieliku 2 cw fragus tikai, jo demo vairāk nebija + apskatīju vecās demkas un pieliku pub fragus. Katrā ziņā nākamais mūvijs visdrīzāk būs tikai no cw un tad varēsi priecāties(maybe :) ). anyway paldies par vērtējumu. :D

Edited by babaac
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...