Jump to content
GIGN Forum

sensivity


radler
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

nu me sensis ir 2.5-ne pa daudz , ne pa maz 4ikiniekaa laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

vbyuer shitas topic ir jau vecc [ mans sens ir 6, nezinu kads ir ieinseletais , bet man ir labi 180 varu ar AWP taalumaa labi, un tuvumos viegli seko "kustiigajam meerkjim" smile.gif

bet kad galvaa no taaluma jaatraapa? huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Es saakumaa kad veel speeleeju Oposing foce tad man bija sensitivity 8, bet tagad 3 un 1,5.

Link to comment
Share on other sites

nu ar cl_dynamiccrosshair ir diezgan interesanti paexperimenteet...

cl_dynamiccrosshair 1 noder uzmaniigiem cilveekiem, kas nemiil iesaistiities tuvciinjaas, bet gan paljaujas uz savu skill'u ar AK no taalienes 1 shot un HS...

cl_dynamiccrosshair 0 - celjarullis rusheriem - taalumaa shaut ir gruuti bet ne neiespeejami, toties tuvciijnaa ideaali - ja tikai streifo, tad crosshair's nemainaas (lai gan vinjsh jau taapat nemainaas), rodas sajuuta, ka tas samazina atsitienu, vaardusakot prieksh tuvciinjaam man miiljsh variants

zelta vidusceljsh:

bind "DELETE" "cl_dynamiccrosshair 1"

bind "INSERT" "cl_dynamiccrosshair 0"

devil.gif

Link to comment
Share on other sites

cl_dynamiccrosshair es neizmantoju jo man ir labi kaa CS!

psc nesen atklaaju ka Flash var padarit nesaredzamu! Izdzest failu kuraa stav kaa flash izskatas smile.gif

tikai citos serveros tads prikols ir jau pamaniits un uzlikti kaut kadi tur prog kas parbauda CS failus smile.gif

p.s. kaada jeega tam cl_dynamiccrosshair ? Tas meerkjiiti pataisa plataaku un shauraaku ?

Link to comment
Share on other sites

cl_dynamiccrosshair?  es neizmantoju jo man ir labi kaa CS!

psc nesen atklaaju ka Flash var padarit nesaredzamu! Izdzest failu kuraa stav kaa flash izskatas smile.gif

tikai citos serveros tads prikols ir jau pamaniits un uzlikti kaut kadi tur prog kas parbauda CS failus smile.gif

p.s. kaada jeega tam cl_dynamiccrosshair ? Tas meerkjiiti pataisa plataaku un shauraaku ?

jap kad staigaa meerkjiitis biggrin.gif nemainaas crosshairz vienkaar6i

P.S es kaa lielais rusheris parasti, nu labi vienmeer ar cl_dyncros 0 speeleeju

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...