Jump to content
GIGN Forum

Vai es varētu dabūt vote tiesības?


moodz
 Share

Vai vajag moodz vote tiesības?  

8 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Vai vajag moodz vote tiesības?

1 No tavas puses: Kaa lai mees zinaam vai tev vajag vai nee

2 No vispaarejaas puses: Mums nevajag, lai tev buutu tiesiibas, ir citi kam taas buutu piemeerotaakas sad.gif

Skaties kaa gribi, "jaa" nesanaak sad.gif

Link to comment
Share on other sites

hehe redzeeju moodz = kex speeleejam tiko fy_pool_day

9-55 .....................

kaa var noshaut 9 un nomirt 55 reizes?? smiliez.de_2125.gif

saprotu ka ir dieninjas kad neveicaas un nevar pa nevienu traapiit bet tad vismaz buutu bijis 55-55 bet nevis 9-55 smiliez.de_2428.gif

un ir arii taadi gadiijumi ka cilveekiem fun mapees neiet bet standarta mapees... bet nu vot taa nospeeleet kaa moodz... 9-55 tongue.gif pirmo reizi taadu redzeeju mozh par maz cs speeleeju unsure.gif

moodz un vispaar domaa es tevi no e-peles neatceros domaa es nezinu kaads daunis tu biji un esi? zinu tikai ka vari normaali hp taisiit smile.gif

bet savaadaak... mozh patieshaam lv satiekamies tikai nemiiz zinu kaads tu izskaties... 14 gadi izskaties kaa 9 gadiigc...

ja tev vote nevaig nah tad vispaar taisiiji pool?? smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

hehe redzeeju moodz = kex speeleejam tiko fy_pool_day
nu gan laime

kaa var noshaut 9 un nomirt 55 reizes??
redz ka var

saprotu ka ir dieninjas kad neveicaas un nevar pa nevienu traapiit bet tad vismaz buutu bijis 55-55 bet nevis 9-55
dienaas kad neveicas ir negatiivs K:D ratio nevis neitraals protams ja nau super-duper-hiper-mega cs dievs

ja tev vote nevaig nah tad vispaar taisiiji pool???
kur baseins kur ?
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...