Jump to content
GIGN Forum

Betons


DrugDealer
 Share

Recommended Posts

1)Sākumā uz nedēļu nonēmu post tiesības un ļautu visam forumam uz viņa dirsties cik vien lien!

2)Pēc tam Ieietu Viņa ACC un Bikiit Palabotu Un Uztaisiitu Threadu un ierakstītu "Es Esmu Lameriitis un nožēloju visu ko esmu tizlu uzdarījis, Amen. Man Laiks Iet Mēneša Atvaļinājumā"

3)Kā jau rakstīju punktā 2 Iedotu Pensiju uz Mēnesi!

Kurš man Piekrīt? :D

Tieši tāpēc tu nespried. Piekrist tev varētu tikai pāris lameriski 12gadnieki.

Ēem, Betons? Pāris reizes forumā ir nesmuki ar muti braucis :) Serverī nav sanācis kopā spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

man ir labaaka ideja. visi, kas redz vinju serverii driikst vinjam taisiit TK un nodrst cik grib. un admini driikst slapot, slayot utt vinju bez ierobezhojumiem.

taa pat arii ir ar noziedzniekiem. labaak ieliek muuzha ieslodziijumaa lai mokaas liidz naavei nevis vienkaarshi uztaisa naavessodu. ;)

Link to comment
Share on other sites

taa pat arii ir ar noziedzniekiem. labaak ieliek muuzha ieslodziijumaa lai mokaas liidz naavei nevis vienkaarshi uztaisa naavessodu. ;)

tu nu gan esi nežēlīgs... :D bet ideja nav slikta.. besīt viņu, kā viņš besī citus :)

Link to comment
Share on other sites

taa pat arii ir ar noziedzniekiem. labaak ieliek muuzha ieslodziijumaa lai mokaas liidz naavei nevis vienkaarshi uztaisa naavessodu. ;)

ahh.. laba ideja!

Par sho varetu padomat. :)

Edited by akec
Link to comment
Share on other sites

es nevaru vairs atrast to jaunumu, jo, mēģinot atvērt vecajiem jaunumiem nākamo lapu, viņš met ārā erroru, nu, vot, bija tāda lieta, ka Robbins (tā viņu sauca?) bija ticis kaut kādā rakā pie gign paroles un izmantoja viņu. nu, vot, tad jaunumā bija publicēts viņa accounta passwords un tad visi varēja likt viņa niku un darīt ko grib ar viņu + vēl admini drīkstēja darīt ar viņu, ko vien gribēja. vot, bija funs kādu laiku :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...