Jump to content
GIGN Forum

Kaadi Ir Juusu Pirmie Iespaidi Par Cs:cz?


Recommended Posts

Ha ha, man padodaas, jau pirmajaa raundaa divus ar plinti novaacu (4:3 vai 4:2 hvz)

Symb smuki hedaa liku, arii botiem sanaava paaris reizes. Arii atklaaju ka skannas ir maigaakas (laikam pieskannotas meitennu vajadziibaam huh.gif )

Bet sameeraa labi, januvieniigi kaadsa veel speeleetu... apnika man ar botiem rumbaat

Link to comment
Share on other sites

+ Grafika ownz , boti speelee kaa chiiteri , skanjas efekti arii labaak patiik , radio messages rlziigaakas , kartes interesantaakas , skini iero4iem labaaki u.c. labas lietas

- fps = zeeeems , ik pa laikam saak riktiigi lagot (man skjiet ka botu vaina) , inferno karte pa tumshu , cbblje tumsha atkal palikusi :/ ,cilveekiem skini ljoti liidziigi , gruutaak aimot 4.gif u.c. kaitinoshas lietas

Link to comment
Share on other sites

Skini ir vienkaarshi izcili, skanjas arii ir labas + de_dust2 tu juuties kaa iraakaa, jo viens T skins izskaataas peec sadama huseina biggrin.gif + visaadas kastes klaaat visaas malaas piemestas, kas padara veel aizraujoshaaku speeleeshu, vispaar radaas pozitiivs iespaids.. thumbsup.gif Must try ir... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Shitaa speele galiigi ierullee!

Singleplayer misijas vispaar cool!!!! Kautkas taads vispaar nav bijis!!!! (taada veida misijas) un tas ir forshi, jo kautjas jauns!

Ja veel serverii vairaak cilveeku naaktu tad vispaar buutu labi! Persooniigi man baigi patiik karte de_stadium_cz

Vispar es ceru, ka shitaa speele nomainiis CS 1.6

P.S Cerams driiz paraadissies arii citi CS:CZ serveri!

Edited by meniks
Link to comment
Share on other sites

czero rulee . .tur nav ne ko pielikt , ne ko atnjemt

protams ,ka taa ir gaumes lieta - negribi - nespeelee , bet peedeejaas dienaas esmu speeleejis tikai gign czero servaa , jo vienkaarshi taa lieta aizrauj.

ljoti pievelk arii single player, jo beidzot tiek pieprasiits nogalinaat ar retaak izmantojamiem ierochiem un tu vari salikt komandu par savu "naudu" ar speeleetaajiem ar attieciigiem parametriem , piem. officam njemt playerus , kuriem ir augsts bravery un tuvciinjas ierochi . . . potom prodigy kartee njemt chelus ar m4a1 un mok pat 1 snaiperi ar mazaaku bravery etc.

prieks, ka vairaakas jaunaas kartes ir indoor ... manupraat taadas tieshaam truukst CS'aa un vecajaam karteem ir pieshkjirtas vairaakas forshas jaunas tekstuuras. (kaut gan man jaunais aztec peec kraasaam atgaadina veco no pirmajaam CS versijaam smile.gif ) Ierochi arii ir detalizeetaaki . . vairaak poligoni , bet liidz ar to mazaaks fps mad.gif bet tur var liidzeet prosto labaaks PC. Arii jaunaas skanjas ir tiiri labas. Radio skanjas beidzot nomainiitas (vecaas jau saaka piegriezties)

par gameplay runaajot - pieci ar krustu Turtle Rock par taadu fiichu kaa granaatas uzcelshanu no zemes. man speeleejot gign'aa vairaakas reizes sanaaca, ka ir taada situaacija, kuraa noderetu kaads flash un tieshi turpat no viena chela uzcelju 1. un no blakus chela 1 HE un esmu atkal formaa. Patiik , ka Zem radara raada tavu atrashanas vietu un arii pie text message'em un RADIO komandaam raada teammate'a atrashanaas vietu.

Koro4 tas taa . Sanaaca mazliet garaak nekaa gribeeju , bet nu , kam nebija slinkums ties izlasiija . Mans resumee - Speeleejeit CS:CZ thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...