Jump to content
GIGN Forum

Css Server Making How


Recommended Posts

Varat ieteikt kad tutu LV RU ENG ka sataisit ejosu CSS serveri :) ar iespeju adminet.

Dabuju forsu modu zombie nokonfiguret utt atliek vienigi uzlikt.

Google mekleju neka neiziet mekleju vai nu gatavu tuksu css stradajosu serveri vai ari ka uzmeikot.

p.s Te kaut kur gign bij pamaciba tik ar jauno mekletaju nevaru nekadi atrast cstrike sadala.

Edit adrese ir cs.xbpw.lv:27016

velak bus css.xbpw.lv

Ieliku jo prasija, tapec neuztveriet ka spam.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

hehee :) kadu laiku atpakall vis sanaca tatad fiski stastisu no galvas cik aceros

dabu hldsupdatetools.exe -command update -game counter strike source (sho pamekle hlds toola helpaa ka pareizi raksta ar - vai : )

tad vinjjs apdeitosies ka normals 1.6 serveris, un tad atrodi Mani Admin Mod tas ir tiri labs un smiekligs, viegls ka amx tik prieks css un nedaudz savadaks

te bus paris jautras komandas kuras izileju no ta moda

mani_givehealth <nick> <daudzums>

(piemeram) mani_givehealth rembo 100000000, ieskaitis super rembo tik daudz hp :)

mani_givemoney <nick> <daudzums>

(piemeram) mani_givemoney rembo 16000, pirma raunda tiri normali sanak wepus sapirkt :)

ceru ka dajebka palidzeju, ja tomer kas neskaidrs drosi suti pm :thumbsup:

ps kad serveris gatavs atsuti ludzu pm, es novillksu css un aiziesu iefragot :)

Link to comment
Share on other sites

jakrako man liekas ka nebija vai bija isti neaceros bet tada lieta ka swds.dll tur nav tur ja nemaldos bija server.dll ja ta tad man veel backup failos stav tas dll kurs toreiz man stradaja.. ja vaidzes iedod msg, es pavandisos css serva backup diska mosk ko noderigu uzroku..

ps varu jau pieteikties uz slotu ? :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...