Jump to content
GIGN Forum

es gribetu vote


Recommended Posts

Labien, rolleyes.gif es esmu |L1vs|SauSaiS.

Vote tiesibas gribu tapeec ka agrajaas rita stundaas nav neviena admina, bet ir speletaji !!

Un starp speleetajiem ir dazhi **** kas taisa speciali TA un TK , kaa arii lien prieksha kad kads shauj u.t.t.

Un lai tadu m*** tur nebutu es gribetu vote tiesibas !!!

smiliez.de_2538.gifsmiliez.de_2538.gifsmiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Vienu lietu es nesaprotu... smiliez.de_2538.gif Kaada jeega katram tiesiibu gribeetaajam atkaartot tos pashu iemeslus ko jau visi sen ir dzirdeejushi smiliez.de_2477.gif Taadi iemesli kaa TA TK ir redzami katraa pieteikumaa. Vai patieshaam cilveeki nevar iedomaaties ka vinji atkaartojas un nevar izdomaat neko jaunu? smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

2 Betu6ka: piedod, bet tas nebija smiekliigi... smiliez.de_2477.gif

2 sausais: ir gruuti, gandriiz neiespeejami dabuut tiesiibas... man paveicaas, apstaaklu sakritiiba - laps texts, pusliidz normaaala atbilde, wormam laps griigais, utt... karo4e seedi, gaidi un ceri, mosh kaadreiz sagaidiisi arii... wink.gif

P.S. meegjini paraadiit sevi no labaakaas puses....

Link to comment
Share on other sites

stipri shaubos... sakaraa ar tiesiibaam neklausies te nevienu, iznjemot worm - tikai vinjsh var tev iedot tiesiibas... ja tu tomeer dabuu taas, tad www.gign.lv sadaljaa Regjistraacija tavs nix tiks iekraasots. kraasu noziimi skaties augstaak....

Link to comment
Share on other sites

stipri shaubos... sakaraa ar tiesiibaam neklausies te nevienu, iznjemot worm - tikai vinjsh var tev iedot tiesiibas... ja tu tomeer dabuu taas, tad www.gign.lv sadaljaa Regjistraacija tavs nix tiks iekraasots. kraasu noziimi skaties augstaak....

duh arii citi gign clana memberi var iedot vote tiesiibas smile.gif

sausias ja tev ir vote tiesiibas tad kjad tu iesi gign serverii tu redzeesi ka raksta juusu admina liimenis vai tamliidziigi ir v smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...