Jump to content
GIGN Forum

Night And Slot ?


Recommended Posts

Grzz es gribeetu jautaat vai uz gign es nevareetu dabuut f-slot or kadu admin priekshrociibu(atbildiibu). Pedeeja laika biju aizmirsis par sho serv, bet tagad ieintereseejos atkal, saakshu citiigak modereet forumaa, nevis ieskatiishos 3 reizes nedelaa smile.gif Biju aiznemts ar macibam, dziivi, izmetu debiilus jokus mirca, bet tas taa. Iespeejams mani daudzi atbalstiis maybe not, bet gribu teikt ka juusu viedoklis ir vienmer pareizais.

Link to comment
Share on other sites

Kaut ko citu labaa jau esi dariijis , norm geks kopumaa esi ,ja veelies tiesiibas tad rec wink.gif Bet ,lai cik gan patiesiiba buutu skarba ,tu tomeer speelee par sliktu ,lai ieguutu slotu smiliez.de_265.gif

Link to comment
Share on other sites

kaads ar savu apseestiibu un ciesho apnjemshanos nedot NighTMerry slotu, kas velkas jau paaris meeneshus, iet nedaudz par taalu... thumbsup.gif

lai gan nevar noliegt ka tas veeljoprojaam ir nedaudz uzjautrinoshi. tapat kaa doktora saapes tekstinji happy.gif

Edited by EDD
Link to comment
Share on other sites

tie paaris joki vienkaarshi ir bijushi padaudz un veel spams

bet agraak bija ok thumbsup.gif pirms saakaas .....

bet izlasot sho topiku LJOTI labi redzams punkts

Ja tu gribi dabuut slotu:

1. Aizmirsti, tu nedabuusi slotu

bet tas kaugan taapat redzams ka autoram (lai cik tas diivaini nebuutu) ir pofig par sho iesnieguma veidni jo taapat kaa aagraak taa shobriid tiek daliiti ij sloti ij admin tiesiiibas kuras itkaa nevar dabuut

Edited by stumbrs
Link to comment
Share on other sites

+ tu tak nemaz nespeelee tik 1337i

es jau personiigi neko negribu bilst jo akteris saapes teica visu bet tomeer ir cilveeki kan tiej pieshkjirti sloti pat par sliktaaku speeleeshanu

kaugan vinji pat labi ja reizes 2, 3 tik speeleejushi uz gigna

Edited by stumbrs
Link to comment
Share on other sites

es jau personiigi neko negribu bilst jo akteris saapes teica visu bet tomeer ir cilveeki kan tiej pieshkjirti sloti pat par sliktaaku speeleeshanu

kaugan vinji pat labi ja reizes 2, 3 tik speeleejushi uz gigna

name one dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...