Jump to content
GIGN Forum

Maybe?


Guest darek
 Share

Recommended Posts

Guest darek

Es visu rakstiiju peec worm'a punktiem ,lai sanaaktu nrm. pieteikums.

1. Izdomaa kartigi vai tev taas ir nepiecieshamas

Jaa, es domaaju ,ka tiesiibas man ir vajadziigas ,tapeec ,ka es esmu viens no playeriem kursh uz serv. speelee visbiezhaak gan no riitiem ,gan vakaraa ,dazhreiz pa nakti.

2. Spiezhot pogu New Topic apdomaa labi ko tu dari, velak vari nozhelot

Es domaju ,ka nenozheeloshu ,jo meegjinaat nekad nav par sliktu.

3. Izdomaa LABU pamatojumu savai iegribai (originaalu)

Pamatojums man ir viens kaa jau teci ,es esmu viens no tiem speeleetaajiem kuri shajaa serv. ir visbiezhaak.Kaa jau zinaams man ir bijushi vairaaki niku ,tjipa , es saskaitiiju visas stundas kopaa ,cik man ir bijushas uz sho serv. ,proti ,man sanaaca 288 stundas , cik es skatiijos mani bija paarspeejis tikai spEEdy's.(maybe maldos)

4. Padoma vai tu to vispar esi pelniijis

Es domaaju ,ka es esmu pelniijis, jo es arii esmu viens no tiem ''vecajiem'' speleetaajiem , jo kad man ievilka netu , mana pirmaa speelee ko speeleeju internetaa bija cs , un to es speeleju tikai un vieniigi gign.lv un tas bija tad kad uz serveri bija 1.5 versija.

5. Padomaa par cilveeku atsauciibu par tevi

Es domaaju cilveeku atsauciiba buus dazhaada.Taapec es gribeeju ,lai cilveeki neraksta gari vienkaarshi nee vijnjam paraak liela mute , vai arii vinjsh vienkaarshi man besii , vai arii rec nrm. geks vai arii veel kaa savadaak.

6. Padomaa vai neesi lohs

Nu es domaaju ,ka nee , bet katrs savaadaak domaa.Varbuut citiem es esmu lohs.

P.S

Gribeeju piebilst , varbuut daudzi nezin un ir redzeeshi tikai serv'ii.

Es speeleju ra niku ''darek''

Link to comment
Share on other sites

white-line, zem sava kārtējā nika "maradona" tu toreiz lielu šmuci savārīju ar savu lielo muti tongue.gif

Saakumaa par jobano un suudaino,piizdaamiizeeju MACHO...

Nu ko lohs peedeejais mazs beerns kuram izteelee straadaa veel shavaak nekaa manam mazajam braalim(3 gadi).Bet lohs ir paliks ko tur vairs teiks kaads piedzimis taads lai dziivShis 1. citaads no vinna ''es nedziivoju Talsos bet gribeetu'' ko var teikt laabaak paarvaacies uz Tasiem un tad tu man vareetu pateikt aciis to ko tu man rakstiiji.Es zinu tad kad man bija 10 gadu tad es arii vareeju nodirst aiz muguras vai nu arii chataa vai kur citur.Tas par pirmo citaatu!

Tagad 2. citaads''man nav 15 gadu bet gribeetu.............NEE''nu shaajaa sakaraa es vareetu teikt ka tev noteikti ir(iidteniibaa) 10 gadu un tu esi 1.50 m garsh un sver apm. 20 kg.Nee nu maziem beerniem jau patiik izlikties par lieliem VIIRIEM!!!

Tagad par WORM-izliekas baigi gudrais bet noteikti nav pat pabeidzis pamatskolu,nu katraa zinaa counter-strike speeleet nejeedz(lamers)... 

Nu par abiet:vinni domaa tad kad ir admin tiesiibas tad paareejie ir zemaaki nekaaa vinni iisteniibaa ir otraadi vinniem pasaka uzliec to vai to mapi vai arii uzliec restart un shie kaa sunni liek arii(sessinieki)!

Par sho patiesiibas staastu rakstiissanu atbildiigs MARADONNA jaa un loshi atcerieties sho niku jo tas veel izskanees!!!

Jeb varbūt es kļūdos un tas nebiji tu?

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

jap tas biju es , bet tas jau sen paarrunaats.Un tas jau kaadus gadus 2 atpakalj..man leikas.

Btw.

PLzz rec or norec

Edited by white-line
Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2551.gif nice reason ,jauki vaardi par worm un macho smiliez.de_2551.gif Tev veel nav imunitaate ?

P.S antirec

Link to comment
Share on other sites

nu ja jau PAT cilveeks dod rec es domaju pie slota piemtiisim klat ari rcon jo cilveeks paziist cilveekus(tas taka butu logjiski) un zin kursh ir labs un kursh nee. ta teikt prot atrast adatu siena kaudze. prot ieraudziit saals graudinju smilshkastee... utt.

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Kāda vēl balošana? Nah tas ir vajadzīgs? Tāpat tam nav nekādas nozīmes  dry.gif

Gord. sorry ,bet man liekas ,ka tavs jaut. ir biku pastulbs(nekaa personiigs tikai jautaajums) kaapec tev ir vajadziigas tiesiibas?Tas taa pat kaa ar cigareteem kads vienam paprasa cigareti un shim jautaa kaapeec tev?smile.gif

Un es domaaju admini sarot kaapeec vajadzeetu , un es taas varetu ljoti labi izmantot ,jo es esmu viens no cilveekiem kursh visvairaak pavada shajaa serverii briivo laiku.

Un attieciibaa par to laiku kad es ar worm'u un macho dirsos , varbuut es neesmu izmainiijies?es domaaju ,ka esmu..bet varbuut shiis ir tikai manas domas ,bet spriezhiet pashi.Luudzu veel kaads balsojiet rec or antirec.

P.S

Sorry gordon bet shii ir viena no retajaam lietaam kur es tev nepiekriitu.

P.P.S

Paldies cilveeks un symbiote ,ka nobalsojaat.smile.gif

Edited by white-line
Link to comment
Share on other sites

Saakumaa par jobano un suudaino,piizdaamiizeeju MACHO...

Nu ko lohs peedeejais mazs beerns kuram izteelee straadaa veel shavaak nekaa manam mazajam braalim(3 gadi).Bet lohs ir paliks ko tur vairs teiks kaads piedzimis taads lai dziivShis 1. citaads no vinna ''es nedziivoju Talsos bet gribeetu'' ko var teikt laabaak paarvaacies uz Tasiem un tad tu man vareetu pateikt aciis to ko tu man rakstiiji.Es zinu tad kad man bija 10 gadu tad es arii vareeju nodirst aiz muguras vai nu arii chataa vai kur citur.Tas par pirmo citaatu!

lmfao.giflmfao.giflaugh.gif

ai shitas shits ir labs cool2.gif

enivei, no savas puses neuzskatu ka tu esi "nobriedis" tiesiibaam (vienkaarshi mani noveerojumi)...

p.s.

Es nedziivoju Talsos

p.p.s

bet gribeetos

p.p.p.s

lol

Link to comment
Share on other sites

MARADONNA jaa un loshi atcerieties sho niku jo tas veel izskanees!!!

Veci ļauži dažreiz garos ziemas vakaros skalu gaismā vai arī vasarā pie ugunskura pieguļā vēl atcerās šo vārdu, kurš visu šo laiku ir bijis kā tabu. Un pat tagad, kad kāds šo vārdu čukstus izrunā - tas atbalsojas Talsu dziļajos mežos, tas trauc pār Talsu klāniem, un kad atbalss atgriežas - pat man, puišelim, kas tos laikus nav piedzivojis, šermuļi parskrien pār kauliem. MARADONNA....MARADONNA...MARADONNA...

Kā sacīt smejies, ko sēsi to pļausi.

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

O.k. macho sheit ,laikam no tiesiibaam nekaa nesanaaks (vecaa dirshanaas baigi spiezh virsuu smile.gif )Taapeec varbuut slotu iedosi par cik es ljooti biezhi speeleeju gign'aa un veel turpmaak speeleeshu .?

Edited by white-line
Link to comment
Share on other sites

O.k. macho sheit ,laikam no tiesiibaam nekaa nesanaaks (vecaa dirshanaas baigi spiezh virsuu smile.gif )Taapeec varbuut slotu iedosi par cik es ljooti biezhi speeleeju gign'aa un veel turpmaak speeleeshu .?

whata shootnik smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...