Jump to content
GIGN Forum

Aksess


Recommended Posts

Pēdējā laikā esmu aktīvi sācis spēlēt gignā. Tieši vakaros un no rītiem, laikos kad admini serverī parādās reti.

Šajos laikos arī parādās visādi urļiki kas beztēmā ber savas rupjības, vai kādā citā veidā traucē jauko, asiņaino šaudīšanos.

Protams arī kad spēlētāju serverī ir maz, bet mappe par lielu, derētu uzmest kādu voti.

Tādēļ vēlējos lūgt šādas komandas - xgag, xkick, xvotemap

Admini kas par mani varētu pateikt kādu vārdu - jerrico un Pinky

Paldies par uzmanību :)

Link to comment
Share on other sites

xkick, tādas komandas nav. ja, kāds var apstiprināt viņa teikto, ka viņš spēlē no rītiem un pa vakariem, kad nav adminu, tad recekli mož dabūsi.. bet nu, kā jau rakstiju pie Mahmed topika, sāc lietot mirc un sēdi irc un 118 serveros, un sauc adminus, ko zini un ko nezini, ja tiešām tev tie urļiki tā traucē - hud_saytext 0 un voice_enable 0.

pagaidām anti.

lol, 9h online time! vecīt, kad būsi nospēlējis 100h, tad arī varēsi ko prasīt... tiešām sorry, bet tagad man ir liels anti. te čaļi lielākoties dabūn kādas pravas pēc gada, kad ir nospēlējuši šeit vai pat vairāk... :(

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

Tas neatrisina problemu. Varbut tiri tikai personiski tas kaut ko atrisina, bet adminam tas taksh neder. Nevar pielaut pokemonu uzbrukumus.

Nu jaa , where is Pinky and Jerrico (loti reti var redzet pedejaa laika serverii :() !??

Link to comment
Share on other sites

HoLLow_LiFe es nedomāju tikai par sevi, jā protams hud_saytext 0 un spēlē tālāk, bet tas ir pārējo labā, it īpaši ja spēlē laikos kad ir maz cilvēku, negribās lai pārējie aiziet, tikai dēļ tiem pidiņiem, tas pats ir ar kartēm, lābāk likt to kas piesaista cilvēkus.

Alibidech!

Link to comment
Share on other sites

Alibidech!

būtu jauki, ja tu būtu chatā, tad man tev tas nebūtu jāraksta te.. bet nu: 1) 9h online time, pēc tik MAZ nospēlētām stundām tu varētu prasīt tiesības sytes.kaka.org.. tev ir jāpaspēlēt te tik ilgi, kamēr tu aprodi ar šeit notiekošo un mācies no citiem un citu kļūdām. 2) ja tu lietotu jau pieminēto mirc, tad tev nebūtu nekādu problēmu pasaukt adminu, kurš ievestu kārtību serverī, ja reiz ir radusies tāda situācija, ka nevar neviens paspēlēt + es šaubos vai, ko tādu kāds maz spēj sarīkot. 3) kā tu izvēlējies adminus, kas tevi iesaka? tie, kurus tu pazīsti dzīvē vai tie, kas pēc tavām domām varētu tevi ieteikt?

atbildi ne te, bet ar pm.. pēc tam editošu savu postu, lai uzrakstītu līdz galam savu savārstijumu.

Link to comment
Share on other sites

pagaidām anti.

lol, 9h online time! vecīt, kad būsi nospēlējis 100h, tad arī varēsi ko prasīt... tiešām sorry, bet tagad man ir liels anti. te čaļi lielākoties dabūn kādas pravas pēc gada, kad ir nospēlējuši šeit vai pat vairāk... :(

Es atvainojos par offtopic, un luudzu neWANRNOJIET mani, bet sis man ir japasaka!

Hollow, ja tu tik gudri saki, lai iet uz 118 un seez tur, ja vinam kautkas nepatiik ,lai saka uzreiz mirca, bet kadel tad pats saadi neriikojies, tev nonems ACC un tu varesi sedet 118 un visulaiku 4iikstet ja kautkas nepatiks , tad taveja topic ari vareja tapatas uzrakstit "seedi 118.lv un viss bus cikenieka, un ACC tev nevajag".

Tapec ja esi admins, neiedomajies kad vari citus saadi nosodiit, un pats seedetu ar ACC kaa LIELAS! SOrry Hollow bet taa ir, tur es neko citu nevaru pateikt, nedusmojies! :fsckinsad:

Edited by kek`s
Link to comment
Share on other sites

Okey. Hollows vai kāds cits piekrīt visu nakti sēdēt online lai nepacietībā gaidītu ka es par kko pasūdzēšos. Ja es spēlētu pa dienām tad drošvien būtu vieglāk.

Tiešām ja kāds piekrīt tā sēdēt tad - topic closed un miers, es šeit neesmu lai pagarinātu savu krāniņu (kā dara lielākā daļā), bet gan ieviestu kārtību serverī kad citi to nedara.

Link to comment
Share on other sites

Tiešām ja kāds piekrīt tā sēdēt tad - topic closed un miers, es šeit neesmu lai pagarinātu savu krāniņu (kā dara lielākā daļā), bet gan ieviestu kārtību serverī kad citi to nedara.

1) если не для увелечение своего краника, тогда посмотри на количество запрашиваемых команд (если обычно начинают с простого votemap'a)...

2) посмотри на своё время нахождение в онлайне...

3) "bet gan ieviestu kārtību serverī kad citi to nedara..." - приведи примеры

P.S. :blablabla:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...