Jump to content
GIGN Forum

Tiesiibas?


Recommended Posts

Cik nu speleju esmu manijis tadus kas trauce spelet ar nevajadziigu muldesanu, visadiem lugumiem uzlikt kartes utt, bet ir tadi kas kautko tadu nedara un ir nemanami - tatad netrauce. Glacier ir tads kas netrauce. No manas puses REC. biggrin.gif

eernnn...... un sis??? cool2.gif

P.S Rayus tnx!!

Link to comment
Share on other sites

iisti nesapratu par tieshi kaadam tiesiibaam iet runa, tapeec nevareeju izlemt rekomendeet or nee..

bet nu anyway chaliits zinaams, ar smadzenju saturu galvaa arii viss seems to be Ok! Neredzu iemeslu kapeec nee..

besii man taa raxtiit --> bet ok - REC

peace.gif

Link to comment
Share on other sites

Glacier!

Ko lai saka. No maniiim tev vislielaakais REC.

Speelee tu labi, cepure nost, smaidiit arii tu daudz un labi proti =] bet tas taa.

Veelu veixmi =]

Ieraudziiju, ko worms teica, ka nevienu objektiivu veerteejumu vel nav redzeejis.

hmmmm .....

Worm, pac tak esi redzeejis, kaa Glacier speelee un kaa uzvedas, es domaaju, ka tur vairs nav ko skatiities. Cik es esmu redzeejis, tiesiibas ir sadotas puspasaulei, tikai ne tiem, kuriem vajadzeetu, shajaa gadiijumaa tas ir Glacier. Vinjsh taas ir pelniijis un diez vai izmantos taas, lai pakaitinaatu kaadu savu pazinju vai tml. Shaubos.

Worm, leemums ir atkariigs no tevis. Tava balss ir peedeejaa.

smile.gif

Edited by n0r3k
Link to comment
Share on other sites

enivei, visam shitam nav jeegas jo autors nav noradijis kadas tiesibas grib  smile.gif

Nu tad taa gribu votenes + xslap + xslay un varbuut arii ja var xsay.....

dry.gif

Nu tagad esmu pateicis kaadas tiesiibas gribu...... biggrin.gif

Edited by Glacier
Link to comment
Share on other sites

par speeleetprasmi ir jaaprasa slots

par speeleetprasmi tiesiibas nedod ( tikai dazhos izneemumos smile.gif )

Ir daudz adminu , daudz labu adminu , kuri vienmeer ir uz servera ...

Tev tiesiibas nevaig , buus lielaaka saape ja pazaudeesi taas , tici man thumbsup.gif .

Puisis ar smagu pieredzi laughing7.gif

Link to comment
Share on other sites

nju teikshu taa - neesmu pamaniijis vinju kaa lielu muldeetaaju.. arii nekad kartes mainju nav diicis... teikshu taa - nez vai vajag xm xk xb tiesiibas (un ticu ka par taam nemaz nav runa), ta4u slotu varbuut var iedot.. (ok GiGn-ieshi jums labaak zinaams - cik ir sho slotu un vai var dot veel kaadam)

+nenoliegshu ka vinjsh ir kuldiidznieks..

(tikai nezinu vai tas, ka vinjsh kluss, ir iemesls slotam.. )

Tomeer taadeejaadi var veidot veseliigu augsni serverii (apgrozaas normaali 4eli nevis visaadi tur ... )

+varbuut wrm highlander (laikam taa vinju sauca) sisteema buutu vislabaakaa..

(atceros ka uz apollo taada bija) kad ienaak augstaaka ranga admins - mazaakam tiesiibas uz to momentu vispaar nav.. (nu tas tikai mans viedoklis).. aaa un

+varbuut kad naak playerz ar slotu, bezslota playerim - kicks.. (taadeejaadi sadodot norm puikiem slotus vareesiet buut droshi ka serverii nespeelees kautkaadi lameri..) nu taa (tikai kickot peec kaadas sisteemas?? varbuut K:D attieciibas) bet vieniigais vai tu to vari pacelt?

bet nu ne jau man par to jaaspriezh..

luudzu nenodrst

es tikai izteicu viedokli un ieteikumus.

kopsummaa +

Edited by }I{yk_
Link to comment
Share on other sites

Neesu es tauta (bet kas vairaak), un jutu, ka kaukas jaasaka shai lietaa. Neesi tu Glacier ne suuda pelniijis. Ja jau tu esi tik forsh, ka tev vajadzeetu kauko dot, tad kaapeec tu smirdi?

p.s.

iisteniibaa suudu tu tomeer esi pelniijis

p.p.s.

tu mirsi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...