Jump to content
GIGN Forum

Dators Uz Manis Laikam Apvainojies :)


eziic
 Share

Recommended Posts

:10cm: HyperBoy'am un boot.lv forumam, viss kaartiibaa, varam lock'ot. Pie reizes paluugshu kaadam jaukam adminam salikt vaarninjas shiem te 3 skaistuljiem, kuri piespamoja sho topiku. :thumbsup:

Mekleeju kaadu, kas saprot kaut ko no kompjiem. Sanaaca man te maza probleema un laikam pats ar vinju netikshu galaa. Seezhu safe mode, wohoo :)

Situaacija pavisam vienkaarsha. Seedeeju pie kompja, netiishaam ar kaaju vinjam iespeeru pa seju [pa restart pogu] un vinjsh forshi restarteejaas. Nu neko, es vinjam atvainojos, lai nedusmojas, bet tas laikam nepaliidzeeja... :) Viss aiziet, paraada visus forshos ciparinjus, WindowsXP ikonu, kubicinji skraida, viss chiki un tad... Ekraans paliek melns, noskan XP dziesminja, teoreetiski viss ir iesleegts, bet man raada melnu ekraanu. Varbuut kaadam ir kaada nojausma vai zaales pret sho te probleemu? Buutu ljoti prieciigs, ja kaads vareetu paliidzeet :(

parametri: Athlon 3500+ 2,2gHz, 512MB ram, 512MB video radenon x1300, Asus 64bit plate.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

:)

Tas ko es teikshu attiecas ne tikai uz tevi, bet uz visiem gudriishiem, kuri te garina kraaninjus bezjeegaa spamojot - man nekrata tas, ka tu ar taadu neesi sastapies. Un tas, ka rr Windows aarstee visus suudus ir zinaams pat manam 7gadiigajai maasai. Ja man nebuutu svariiga info uz kompja un es vareetu izveeleeties sho variantu, es te nebuutu neko rakstiijis, bet vienkaarshi iemetis disku un paarinstaleejis kasti. Taa ka luudzu nevajag rakstiit, ja reaali tev nav ko rakstiit, no taa nav pilniigi nekaadas jeegas, iznjemot to, ka tev tagad ir par 1 postu vairaak.

Link to comment
Share on other sites

:superlol: es te neesu lai kraatu postus jeega man no taa :superlol: :superlol: ble ja negribi rr tad aiznes uz remontu :lol:

Tu tieshaam esi idiots. Luudzu neraksti te vairs neko, man par prieku. Kur es tagad 2 naktii raushu remontu? Un tavaa skatiijumaa ir tikai 2 varianti - remonts un rr? Laikam taads vecums... Piedod, bet es laikam pietureeshos pie taa, ka ir iespeeja sataisiit sho sh!tu arii bez neshanas uz remontu 2 naktii. Noteikti ir kaads, kas spees man paliidzeet arii sheit.

Link to comment
Share on other sites

Paraadi man luudzu kur es tev raxtiju ka nes TAGAD UZ REMONTU???..... ja tu esi debiils tad jaa.. tu nestu tagad bet nezinu kur bet normaals 4alis nestu dienaa, vai kaadaa briivaa laikaa , nu bet kaa tu teici ka tev svariiga informaacija tur ir es aiznestu dienaa... paldies par sapratni un pliiz nepiesienies vaardiem ... oki??... :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Es tev paluudzu neko nerakstiit, vai ne? Bija tik gruuti to izdariit? Tu laikam nesaproti situaacijas buutiibu - man kompi vajag dabuut pie dziiviibas TAGAD, nevis riit no riita vai kaadaa citaa briidii, taa ka man shobriid NEDER neshana uz remontu. Ja man dereetu taads variants, es te neko NERAKSTIITU. Un man pilniibaa neinteresee ko tu dariitu un kad tu vinju nestu, man vajag, lai kaads man reaali paliidz, nevis pied!rsh sho topiku ar savaam bezjeedziigajaam stulbiibaam. :violent:

Link to comment
Share on other sites

tad kad tu sleedz iekhaa pc tew raada visu tos melnbaltos shitus???

Ja raada tad karo4 pastes meejgini visu izlasiit...un ieveero vai kaadaa vietaa tew nepiedaavaa sped F8 vai arii prosta pameejgini... sleedzot iekshaa tureet kaadas paaris sec F8 ;) nonaaks safemod ja aizies...

Edited by lucian
Link to comment
Share on other sites

:)

Bez komentaariem. Un acme, plz die :thumbsup:

EDIT* Atljaushos netaisiit jaunu postu, bet atbildeet cilveekam taapat. Chaliit, tu esi jociigs or somethin'? Vai tad es topika saakumaa rakstiiju, ka mana probleema ir saistiita ar to, ka netieku safe mode? Jaa, iedomaajies, es nezinu ko dariit safe mode. Nez kaapeec es vispaar uztaisiiju sho topiku? Lai palasiitu kaarteejo idiotisko spamu pilniigaa bezteemaa? C'mon...

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Lucian tas neattiecaas uz tavu postu to es raxtiju eziicim :blablabla:

es saakumaa vienkaarsi izsaku savas domas bet eziic pieseejaas vaardiem un luuk mees esam nonaakusi tik taalu ka pat lucian uz maniim dirsh.... WoW :DD

Link to comment
Share on other sites

:blablabla:

es saakumaa vienkaarsi izsaku savas domas bet eziic pieseejaas vaardiem un luuk mees esam nonaakusi tik taalu ka pat lucian uz maniim dirsh.... WoW :DD

Kas tu tiešām esi debīls? Varu derēt ka mamma un tētis tev velta par maz laika, un tu ciet no uzmanības trūkuma. Neredzi ka cilvēks risina problēmu ar datoru, bet tu krāj postus pilnīgi neko nepalīdzot. Tracina tie sīkie, mļad. :axe:

Ezi, kā veicas? :mellow: Mož vaina tajā, ka RAM tik pats liels cik video kartes atmiņa. :nja:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...