Jump to content
GIGN Forum

Help Paliidziet


Recommended Posts

Kaa redzu mapu taisiishanaa tev pieredzes nav... tas nekas, visi ir bijushi iesaaceeji.

Kr4 izskatas ka tev mape nav NOSLEEGTA.

Abas puses ir taads "melnums" vai nu mape nav "aiztaisiita" vai arii esi uzlicis "Black" textuuru lai mus maldinaatu.

Visticamaak LEAK. Vai arii neesi palaidis VIS - RAD. Mo6 vnk tev hammeris "Not Responging" un tu izsleedzi. Bet skatoties uz tavu "Lielo" mapu shaubos.

Ieliec gaismu mape.

Es isiti neatceros, bet itka pec defulta kad instalee hammeri - kad nospiezh RUN. Vinji abi ir OFF(VIS, RAD).

Man Liekaas tu nemaz NEESI lasiijis FAQ un Paareejos PINNED topikus! Taakaa ej UN izlasi pirms te lieki spamo.

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

lake = vinjsh noteikti domaaja LEAK.

Ieliec "light" mape! Un tev nevaig MELNU GAISMU!

Citaadi vinjsh visu "uzbur" gaishu XD

EDIT: Izlasi manu iepriekshejo postu, tur ir paskaidrots.

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

Kr4 izskatas ka tev mape nav NOSLEEGTA.

Abas puses ir taads "melnums" vai nu mape nav "aiztaisiita" vai arii esi uzlicis "Black" textuuru lai mus maldinaatu.

Visticamaak LEAK. Vai arii neesi palaidis VIS - RAD. Mo6 vnk tev hammeris "Not Responging" un tu izsleedzi. Bet skatoties uz tavu "Lielo" mapu shaubos.

Ieliec gaismu mape.

Es isiti neatceros, bet itka pec defulta kad instalee hammeri - kad nospiezh RUN. Vinji abi ir OFF(VIS, RAD).

Man Liekaas tu nemaz NEESI lasiijis FAQ un Paareejos PINNED topikus! Taakaa ej UN izlasi pirms te lieki spamo.

sitaa ir mana pirmaa karte, kuru domaaju baigi krutu uztaisiit

es saaku ar apaksu, visu karti veel neesmu uztaisiijis

tikai 2 tuneli

karte buus lielaa un nebuus nosleegta

buus 2 maajas un pa apaksu ies tuneli (sitas ir tas tunelis)

nu pof

veelaak uztaisiisu sienas kartei, nu debesis

bet kaa var ielikt tumsu tuneliiiiiii

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...