Jump to content
GIGN Forum

Mans Serveris


Recommended Posts

Shodien manu serveri saka brucinat akds lox kuram tiesham ir pacietiba visu dienu ik pec paris min brucinat serveri, nezinu kas tas varetu but un nezinu kas vinjam sakaapis galva. Vinja ip ir shada 85.234.171.94:4590 ( Es nezinu kas tas 4590 man skjiet ka kads ports bet tas pie vinja man servera konsule radijas ) Esmu meginajis uzlikt acc ar tadu pass kadu vins nezin piem.

"85.234.171.94" "cxcxdsfdfdfd" "abcdefghijklmnopqrstu" "de"

"85.234.171.94:4590" "dfdcvdcvxvc" "abcdefghijklmnopqrstu" "de"

"unnamed" "vcvcvcv" "abcdefghijklmnopqrstu" "a"

Bet vins veljoprojam turpina nobrucinat serveri itka nekas nebutu.. Ludzu izpalidziet man, jo serveris ir labs un es negribu lai kads kroplis izbojatu manu projektu !

Link to comment
Share on other sites

vinsh tev noteikti RCON passu ir atkodis nomaini uz grutaku :)

EDIT:

"85.234.171.94" "cxcxdsfdfdfd" "abcdefghijklmnopqrstu" "de"

"85.234.171.94:4590" "dfdcvdcvxvc" "abcdefghijklmnopqrstu" "de"

tu jau te esi uzlicis lai vinam paroli neprasa :D

Edited by GuskiS
Link to comment
Share on other sites

Panem hlds shortuctam no properties -> target nonem -console. Tad palaid serveri velreiz un pirms leja prasiis "Start Server", tad augstak bus: "rcon password" un uzliec kadu, teiksim: 432j312k32. Tad palaid serveri, lai rcon saglabajas, izsledz. Pie shortucta piebaz atkal -console un palaid. :)

Nu nedaudz murgaini, bet tomer. :D

Var jau caur server.cfg arii. :P

EDIT: caur pashu consoli man liekas, ka ari vareja mainit rcon. Pamegini kka: setrconpassword utml.

Edited by akec
Link to comment
Share on other sites

nu ja runa par to tad tas ir tas pats ka sakarinat ... vnk serveris ir uzreiz off un jasledz pa jaunam :( ... Zhel ka te foruma nav neviena normala cilveka kursh var palidzet ar sho lietu.. visu forumu istaigaja un tie kuri zinaja teica : zinu, bet neteikshu vienigi par naudu pateikshu u.t.t !

Link to comment
Share on other sites

nezinu bet tu nesi meiginajis vijam uzlikt banu uz ip? nu ja ta logiski padomajot ja tu uzliec vijam BAN tad ip tiek blokets un vis! vel viena lieta ir tada kad tu vari bloket portus kas tiek pie tava datora tas ir ieslegt windows fire wall un uzlikt lai vijns atlauj tikaij cs serverim un parejam programam lietot tadus portus kadi vijam ir bet parejos bloket!

mos sitas noderes! http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=15771

Edited by dedli
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...