Jump to content
GIGN Forum

Speeliites


Reno
 Share

Recommended Posts

Gothic 2 (laigan jau apnika)

Heroes 3: In wake of gods (reti, kaadu random generated karti)

Conquer online (taads kjiinaa veidots shits(MMORPG), arii jau apnika smile.gif )

Link to comment
Share on other sites

Gothic 2 (laigan jau apnika)

Heroes 3: In wake of gods (reti, kaadu random generated karti)

Conquer online (taads kjiinaa veidots shits(MMORPG), arii jau apnika smile.gif )

oi labi ka par herouziem atgaadinaaji - jaaiet uzmaukt wink.gif

1vs7 uz gruutaako diffikultiju pwnz XD.gif

Link to comment
Share on other sites

man heroes3 : armageddons blade ir taa forsa dalja

armagedonu iemaacaas dariit uz pusi mazaak punktus teereejot 2x stipraak un nesitot saveejiem cool2.gif neuzvarams tad ir smile.gif

Link to comment
Share on other sites

man heroes3 : armageddons blade ir taa forsa dalja

armagedonu iemaacaas dariit uz pusi mazaak punktus teereejot 2x stipraak un nesitot saveejiem cool2.gif neuzvarams tad ir smile.gif

bet ne jau pret melniem drakoniem muhahahaha biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

cik ilgi izdziivo ?  cool2.gif

no 5 reizeem 3 esmu salicis... baigi ilgi iet taa speele.

vot uz daamas difikultiju 1 vs 7 ne kaaaadu probleemu. Taa kaa lai iet uz visgruutaako aatraak izveleeejos katraa pilseetaa pa graalam... tik tas man ar saak izskatiities pa vieglu smile.gif no 3 reizeem 3 vinneetas

Link to comment
Share on other sites

nu juus jau mezhonji ar graaliem speeleejat es salieku tikai izmeerus u.t.t. un speeleeju randomu.....

btw kaada miiljaaka pils jums ?? man engelju un velnu smile.gif bet nu meeginaaju speeleet uz bandinieku saliku kompju ta ka suudus meeginaaju uz laidni ... naacaas paciiniities bet uzvareeju bet kad uzliku daamu pakaljaa bija zaban.gif nepaspeeju iisti attiistiit armiju vai pili kad kompis man sasita gan cilveeku gan pili...

zinu tikai ka pasaku drakoni ir labie taadi roziigi un ar random magijaam shauj !

oddish arii pret drakoniem vai arii NEE jo tiem laikam pretestiiba bija....nu bet tad jau laba armija bija cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

ir ir pret armageddonu jo vinjiem tur kautkaada pretestiiba magijai bija laba un tapeec ir !! vai arii tu vari pateikt kas ir stipraaks ?? zemnieki ar dakshaam ?? laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Black dragons do 1256 damage, 1256 peasants perish... biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

tas texts no heroes2, zemnieki ar sirpjiem bij pashi kuulaakie uniti wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...