Jump to content
GIGN Forum

Kad Full Tad Kicko


Recommended Posts

Noldaatees luudzu paliidziet kaa tos slotus uzlikt akd pilns serveris tad met kaadu aaraa?

16/16 un ka naak kaads admins tad kaadu izlidina laukaa?

Ultimate rslot izmeejginaajos visaadi nu nekas nesanaak iemetu vinju plugins mapee, ridinjas iekopeeju server.cfg un amxx.cfg bet nekas nesanaak...

Link to comment
Share on other sites

Man vajag tieshi taa paskaidroshu siikaak :)

serverim ir 16 sloti un es velos sisteemu lai kad pilns serveris un konektee admins tad lai izmet vienu ar vismazaako pingu laukaa, nevis taa ka 16 sloti un tur kkaadus slotus veel sleepj...

ja tu vareetu pateikt kas tiehsi jaadara un kur jaaliek buutu okej, es vispaar par slotiem neko neburu...

Link to comment
Share on other sites

un vairs nekur nekas anv jaamaina? amxx.cfg vai server.cfg airi nekaa nevajag? vnk pluginaa izmainiit shito rindinju un palaist pluginu?

aa un kaads access burts jaaliek? vienk 'abcdefij' b = slots un viss?

Edited by jerrico
Link to comment
Share on other sites

psc peec katras mapes neexeco server.cfg, kaads bij tas otrs fails kursh execo noteiktas komandas peec katras kartes? mapchange.cfg jeb kaa tur?

un ieksh amxx.cfg amx_reservation un hideslots nekas nav jaaliek?

Edited by jerrico
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

un vel viena problema moz kads var paskaidrot man sitais plugins strada kad eju ieksa kadu izmet ara bet ka izdarit lai izmestajam speletajam atvertos logs un paskaidrojums kapec vinju izmeta kad kadu izmet nekas neparadas bet ja atver consuli tad tikai var izlasit kapec tika izmests bet es gribu lai uzlec logs un vel kad serveris pilns radas 11/12 ar to pluginu ka var izdarit lai radas 12/12 un kad eju ieksa 1 izmet es lietoju slots_reservation.amxx

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...