Jump to content
GIGN Forum

Bljaa, Neiet Man Boti!


Jurko
 Share

Recommended Posts

Taaks, mana samilzushaa probleema ir taada, ka vakar nokachaaju darbaa no neta kaut kaadas kartes, aiznesu maajaas, sabaazu visas tur kur vajag, itkaa visas iet arii CS, bet tikai probleema ir taada, ka citas karaas ar botiem, kjipa nelaadeejaas iekshaa! Mazajaam karteem, taadaam kaa box, poolday, awp,cs_deagle5,discounter etc. viss ok. Ieliec botu un vinjsh kaut ko paanalizee un viss peec tam restarteejot mapi aiziet. A lielajaam mapeem ,vinjsh gljuko!!! Ielaadeeju karti, piemeeram winternights vai hightrise viss oki, kaa iemet botu-- dirsaa, karaas un neanalizee to mapi! (Tjipa bots ir iekshaa, bet nenormaali gruzii kompi, taa kaa viss uzkaartos)! Palaid atkal mazo mapi, viss iet.

Un veel! Vieniigaa, kas no mazajaam mapeem neiet ir iceworld. raada kaut kaadu gljuku par to, ka neiet kopaa ar kaut kaadu to nje vertigo to nje kaut kaadu citu no orgjinaalajaam mapeem?!

Ko man dariit?!

Kaa palaist taas sranaas lielaas mapes ar visaam textuuraam un arii lai aisinjsh man cilpotu ranting.gif

Link to comment
Share on other sites

lielaas mapes ilgi analizee. (un zinot tos uuberkompjus kas tev tur ir.... baby.gif )

Be patient

un de_vegas.wad sameklee caur googli...

ranting.gif Nu, veciit tik ilgi tochana neanalizee! Un pats teici, ka man normaals kompis bleh.gif Pasham Tev negaaja ar padsmit botiem mad.gifranting.gif

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...