Jump to content
GIGN Forum

Serveri...


Recommended Posts

Varu ieskaidrot kas patreiz ir un kaa buus...

Patreiz ir taa:

cs.gign.lv

Staav uz Celeron 1,7Ghz, 512RAM, 100mbit pieslegums inetam

Patreiz diezgan gljuko, jo kaukas nav kaartibaa ar procesoru

cs2.gign.lv

Staav uz Pentium 2 350Mhz, 128RAM, 512kbit pieslegums inetam (man maajaas)

Viss griezhas ok, vairak pa 10 speletajiem gan nevelk, jo procis pashvaks, virsuu staav warcraft3 plugins. Nezinu gan vai tam tur jabut, pagaidam atstashu, tautai patiik.

cw.gign.lv

Staav uz Celeron 1,7Ghz, 512RAM, 10mbit pieslegums inetam

Palaizhu TIKAI nepiecieshamiibas gadijumaa, jo man tam servam ir pietiekami liels noslogojums, lai tur nelaistu kaukaadu cs serveri... naf... nevajag

Kaa buus...

cs.gign.lv paaries no 100mbit piesleguma uz 10mbit pieslegumu. Varu apgalvot, ka lagi no taa nepastiprinasies. CS serveris izmanto aptuveni 1/10 dalju no 10mbit piesleguma, tapec viss buus ok. Kapec es taa dariishu? Tapec ka tur kur man ir 10mbit pieslegums, drizumaa bus jauna kaste ar sekojoshiem parametriem:

Dual Athlon XP MP 2200+ (1.8GHz), 512RAM

Pashreizejaa cs.gign.lv kaste pastavees veel kadu menesiiti bez cs virsuu un pectam tiks nodota remontam. Velak kad to salabos, iespejams ka tur paaries virsuu cs2.gign.lv. Otra iespeja ir ka shis serveris tiks iziireets pa maksu. No kurienes shaada doma? Mr. Art no Ex-Scalpo man vienu dienu prasija vai es nevarot shim izireet serveri. Un es taa padomaju ka gign klanam nemaz nav vajadziibas peec cs2.gign.lv. Tas var ari staaveet tepat maajaas uz 512kbit piesleguma... starpcitu, rudenii man maajaas arii buus 10mbit optika, tad ari nelagos vairs tik traki...

Ja rodas kaads jautajums vai arii kaut kaada veida gribeeshana iireet servus pa maxu, postojat sheit. Apdomaju ari iespeju iireet webhostingu. Pieejams buus mysql+php. Jebkaada veida CGI (piemeram perl) tiks defaultaa disableets deelj sekjuritii. Var protams sarunaat, bet diezvai es to pieljaushu... Iespejams buus arii ASP, bet to man no saakuma janotestee buus... Menesha maxa vareetu buut saakot no 5Ls uz augshu (atkariibaa no pieskjirtaas diska vietas, kaa arii meenesha trafika). Pie liela trafika (10Gb+) var tikt uzlikts aatruma limits vai arii paaugstinaata maksa.

Ok, ja kadam interesee, postojat sheit, nevis suutat man mailus...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...