Jump to content
GIGN Forum

Sensation White


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Sвksim ar to kad visi cilvзki kas ieradвs uz Sensation White domвju bij пoti apmierinвti! (vismaz es biju)

Оsumв par Sensation White! ---- Pasвkums no mana viedokпa bija vienkвrрi drausmоgi labs. Sвksim ar to kad uz pasвkumu irodos jau stundu iepriekр, bet tikt iekрв jau varзja, iedodam biпetes viss OK, esam iekрв! Skatamies no malas uz tautu kas apgrozвs - visi пoti draudzоgi vai neitrвli nopзrkam alkoholu un ejam tвlвk lоdz pirmajam DJ 1 stunda palikusi! Ejam apkєt rоgas arзnai (prtomas no iekрpuses)! Paiet tв nevзlamв stunda un mзs jau dejuzвlз! пoti jauki un patоkami, respektоvi maz cilvзku un daudz vietas, bet mзs gaidam pirmo DJ! runвjam dzeram un pзkртi sвkвs laika atskaite 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 0 un BOOOOOM pirmais DJ sвkвs mыzons tвds kurр gвю no kвjвm, un pasвkums sвkвs! Sarodas tauta! Visi baltв emocijas baltkvзlз! vienu stundu dejo bez apstвjas un liekas, ka dejo ntikai piecas minыtes! visa pasвkuma oga bija baltвs drзbes kas liek justies tв, ka tu esi viens no kaut kв liela!

Mыzika pasвkumв bija vienkвrоs graujoрa! Nepiekrоtu tam kad kв KRUTВKO un pзdзjo DJ izvзlзjвs MARKO V man paрam labвk patika Blank & Jones!

Link to comment
Share on other sites

Zheel, kad nesatikaamies satiku gan Krishu, savadak izzardiijos pats labakais, kad praktiski bez alkahola :) Pasakumu iztureeju lidz galam, un man kaut kaa tas Blank and Jones ne paraak dzivajaa vinji nav tik kruti kaa staastiija :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Pasākums labs, bet to ka visi saka , ka DJ`eji laizīja olas es nepiekrītu! DJ Sviesto (Tiesto) nebija, priecājos par to! Neuzskatu ne Tiesto , ne Būrenu , ne vēl kādu foršo DJeju par vajadzīgu šāda mēroga pasākumā! Simts reizes labāki bija jaunie nevis vecie , apnikušie DJ`eji!

Pasākums ruļit! ;)

Link to comment
Share on other sites

zjeel ka netiku, bileti jau nopirku janvara sakuma, isak sakot tikko ka paradija spardosana (kad veel kanada biju)...

un taa domaju beidzot aimzaukt uz to pasakumu, jo citus gadus netiku delj gadiem (gribeju uz amsterdamu maukt).... nu un sogad arii mainijas plaani, aibraucu prom un atkal netiku uz sito grandiozo pasakumu :(

bet cik visid raugi izteicas bija tiri ok, domaju sogad maukt uz amsterdamu, a kur vele biletes varetu dabuut, jo oficiali bilesu nav vairs :P

uz amsterdamas sensation black biletes izperk parasti paris stundas, un tad ik pa laikam vele ieliek pardosana, bet uz to trapit gruti...

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...