Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

piedodiet kad raxtu shadu jautajumu bet tas ir loti buutiski.

zinu ka esmu redzeejis siet bet nekadigi nesanak atrast to

ko man dariit ja man ir serveris ar amxx un visu parejo vis kartiba bet es pac netieku serveri un draugi ari. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja tev ir routeris, tad probleema ir ar "neiisto" IP. manj taada probleema bija, bet es to atrisinaaju. te forumaa ( laikam probleemas & risinaajumi ) ir vairaaki topici par sho te probleemu. Es jau vairs neatceros, ko es toreiz dariiju (nju bija jaauzllike taa lai prieksh cs'a buutu taa reaalaa ipo nevis nereaalaa. Bet ja tev nav routeris tad es pagaidaam nevaru iedomaaties, kas par probleemu.

Link to comment
Share on other sites

Ja tev ir routeris, tad probleema ir ar "neiisto" IP. manj taada probleema bija, bet es to atrisinaaju. te forumaa ( laikam probleemas & risinaajumi ) ir vairaaki topici par sho te probleemu. Es jau vairs neatceros, ko es toreiz dariiju (nju bija jaauzllike taa lai prieksh cs'a buutu taa reaalaa ipo nevis nereaalaa. Bet ja tev nav routeris tad es pagaidaam nevaru iedomaaties, kas par probleemu.

es gan varu. rūterim nav forwardēti porti. ja taisi serveri uz sava datora, tad mēģini viņam piekonektēties, izmantojos "localhost", nevis ārējo IP adresi. forwardēsi portus, varēs piekonektēties arī draugi, radi, mājdzivnieki un citi āksti.

Link to comment
Share on other sites

spēlēšana internetā

Lai cilvēki varētu spēlēt ne tikai pa LANu, bet arī no citiem inerneta pieslēgumiem, serverim ir vajadzīgs NoWON cracks. Zemaak pievienots won cracks. Ak jā, un "bojātais" fails, kas neļauj spēlēt ir swds.dll

C worm

izdari to ja nesi izdarijis

Link to comment
Share on other sites

varbut parliec serveri no LAN uz INTERNET

nu bet protams - ģeniāli - nē. ja tā izdara, tad spēlēt var tikai steam, kas šajā gadījumā diez vai der. kapēc, Tavuprāt, izmanto +sv_lan 1 ?

Link to comment
Share on other sites

spēlēšana internetā

Lai cilvēki varētu spēlēt ne tikai pa LANu, bet arī no citiem inerneta pieslēgumiem, serverim ir vajadzīgs NoWON cracks. Zemaak pievienots won cracks. Ak jā, un "bojātais" fails, kas neļauj spēlēt ir swds.dll

C worm

izdari to ja nesi izdarijis

kam domaats EDIT??? smiliez.de_2551.gif tu laikam NEMsss kraaj tik postus smiliez.de_2125.gif

tak vienkaarsi lai firevall izsleedz un uzliek TE domenu un noka4aa to progu kas pati parbauda IP un viss man pasam taada probleema un tagad probleemu nav tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...