Jump to content
GIGN Forum

[pamaciba]ka Uzstaisit Cs Web Iesacejiem+nuked


Gest3r
 Share

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vēlējos pateikt ka Bertuliini jau ir paspējis tavu pamācību nozagt ielikt savā web pamainot pāris vārdus, pat nepieminot īsto autoru...

Links uz pamācību:

http://cs-proteam.oo.lv/forums/index.php?showtopic=2

pamainīti daži vārdi palasi un redzēsi ka zagta...

Tālāk galā tiec pats... Nezinu kā nokārtosi bet es to tā neatstātu

Edited by Lecter
Link to comment
Share on other sites

daa :D pamaaciiba ir ok pats bez gruutiibaam arii vinju vareetu izveidot eh... :) ganjau kaadam nuubinjam noderees bet lai tulkotu pa lv tur pat nav jaaiet tajos lang u.t.t var vnk ieiet webaa administrator area, peectam blocks managament tur spiezham edit uz taa ko gribat paartulkot piemeeram "server monitor" paarakstam paari piem servera monitors.. kad esam to visu kas tur ir paartulkojushi ejam atkal administartor area un spiezham menus managament un tur visu perfekti paartulkojam un vis buus bumbaas..+ nav nekaada mudiishanaas :)) nuked rullez ;D bet pie lang arii ir daudzas lietas kuras vareetu paartulkot:)

Edited by ap1n1s
Link to comment
Share on other sites

DJ Poga man nevajag mainit nosaukumu !!!! man vajag laj es varetu WEb rekstit ar Krievisko valodu jo vin6 tadu nevar radit!!! короче как сделать чтобы сайт понимал Русский язык !!! ???

2. Ka var ustaisit lai WEb varetu ieka4at Video un lai tur pat varetu skatities Video

3. Ka izmainit (failus var pievienot ne lielaku par 2 mb ) ??

Edited by serzik
Link to comment
Share on other sites

5)Tagad mums ir jaizpilda tabula visu atstajam tikai pie password ieraksta paroli kuru rakstijam kad appserv instalacija un pie databaze name rakstam tiko datubazes

vardu ka piemeram es izvelejos csnuked.

AHH Problemaa tadaa kad spied next izledz kautkads sudds una tmet atpakal help!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...