Jump to content
GIGN Forum

Ebay


vautinsh
 Share

Recommended Posts

Caur mani ari vari pasutit!

Bet atceries, ka tai cenai jaskaita klat sipings, kas var but lidz pat 20-330$ prieks tadam lietam ka peles un citas nelielas mantas!

ebajs ir izsolju sistema. Pieregsitre akountu un sac tur iepirkties. Kad manta ir nopirkta, tad izmantojot paypal sistemu tu vari par to samaksat. spam sadala ri topiks par sito! ej izlasi!

Tu vari ari bidot par itemeim un lugt kadu citu, kam ir akkounts, samaksat tava vieta (tik iedo naudu). Piem mani vai tyo pashu benciku.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Kāds man var pateikt kas tas eBay īsti ir?

Es piemēram gribu nopirkt Microsoft Zune

A kā viņu nopirkt?

īsti nesparotu kas tur jādara

baigi izdevīgais veids, kā iepirkties, pat ar visu sūtīšanu sanāk lētāk nekā pirkt latvijā

Link to comment
Share on other sites

baigi izdevīgais veids, kā iepirkties, pat ar visu sūtīšanu sanāk lētāk nekā pirkt latvijā

Bet viss ir jadara pareizi, lai sanaktu letak!

Jaspiez pardeveju izmantot usps envis dhl vai fedex. Jasaka, lai raksta mazaku cenu! Tikai tad sanak izdevigak.

Piedevam - ir tadi pardeveji, kas mantu pardod leti, bet paprasa loti daudz naudas par shipingu. Piem - tu gribi rokas pulksteni par 10$, bet kad noperc, tad tev paprasa 25$ par sutisanu. BEt tad, kad paka atnak, tad tu labi redzi, ka sutisana ir maksajusi 5$.

Protams - pardevejs var prasit naudu par handlingu (pakosana) un nogadasanu uz pastu, bet reizem tas ir par daudz, ko vini prasa. Ka saka - katram kokam divi gali un katram makonim zelta malina!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Bet tajā: http://cgi.ebay.com/NEW-Microsoft-Zune-WHI...1QQcmdZViewItem

Ir rakstīts ka maksā 70$ + piegāde uz LV 12$ kopā 82$ jeb 42LS

kapēc tad tur par tādu cenu?

Tur ir rakstits - current bid 70$. Vai tas ir tavs bids 70$? NEE!!!

Vai tu saproti, ka darbojas izsole? Ebay ir parsvara izsolu serveris (ja nav rakstits buy it now). Tas nozime, ka cilveki var solit naudu par itemu un lidz ta itema beigam vel ir 4 dienas un 16 stundas. Itemu dabu tas, kursh sola vairak! Dotaja momenta kads ir nosolijis 70$, bet vel ir 4tras dienas, lai citi vinu parsolitu un ta manta klutu dargaka! Pieregistre useri un ievadi citu bidu! Uzsoli 100$. Redzesi, ka pec 4tram dienam busi parbidots uz 200$.

Reali ieej taja pasa linka otrdiena ap 10 vakara un tu redzesi, ka cena ir lielaka!

Vienkarsi visi cilveki liek savus bidus pedejajas minutes. Es loti saubos, ka ta manta ies par 70$, jo citas vietas (taja pasa ebaja) vinai ir buy it now cena 250$ un tas nozime, ka cilveki par vinu uzbidos kadus 200$.

saprati????

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Nu pagaidi lielibniek! smile.gif

Tulin man ari vel 15 ieripos! ;0

Gribu pateikt, ka ebajam ir viens nikis. tu sac pirkt mantas, ko tev nemaz nevajag, jo ir leti! tongue.gif

Beefs

zinu, man arī kaudzēm vēl nāk biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...