Jump to content
GIGN Forum

Ping,fps


Recommended Posts

1.KO NOZIMEEE TIE FPS'???

2.jo Lielaks FPS,jo labaakk?

3.Kaaa samazinaat ping serverii lidz pasham minimumam???(man serverii ping 13-30) Tiem Kas No arzemeem 156...

4.Boosters Stradaa vai nee?

5.Ja Jaa,jo vinsh man dos???

Sry Ja Tadi Posti bija

Edited by Mr.Ev[!]L
Link to comment
Share on other sites

1. Bilžu skaits sekundē, ja nemaldos.

2. Jā

3. Labs nets, labs pc. Un pie hlds.exe šortukta galā pie target pieraksti: -pingboost 3

3. Strādā..

5. Biški zemāku pingu, bet anyway boosters ir sūds..

6. Piedodu.

Edited by akec
Link to comment
Share on other sites

Max ir cik var pavilkt tavs PC mans PC var pavilkt 260 fps biggrin.gif

( Max fps 100.. lai tādu dabūtu jābūt labam procesoram.. Ja nelieto nekādas sūdainas komandas iekš cs.. )

Un tā ir sūdaina komanda. wink.gif

Edited by akec
Link to comment
Share on other sites

dzekinji jums veicas bljin a kao man teikt ja kompis pat openGL nevelk ..jaaspelee uz softwere kur max fps 20 -30 biggrin.gif kopis vnk kuup!!! biggrin.gif

Nomaini ta4u to Celeronu beidzot! ( uzmineeju proci? )

On Topic:

Refresh rate monitoram uzliec taadu, cik tev fps_max.

Ja fps_max daudzums paarsniedz refresh rate Hz, tad palielinaas 'frame tearing' iespeejamiiba. To nevar pamaniit ja tu esi super-action-scene, bet ja skraidi apkaart, dazhreiz pamaniit var. Zinu, ka var caur ATI CCC vai NVcpl piespiest monitoram lietot refresh rate, jo zemaaka izshkjirtspeeja, jo augstaaku refresh rate monitors var panest.

Man piem. 640x480 120Hz (varam fps_max 120)

1280x1024 60Hz (varam fps_max 60)

Lai daudz vairaak samazinaatu 'frame-tearing' iesleegt var V-Sync, bet tas var nedaudz kaiteet FPS. Triple Buffering 'pastiprina' V-Sync.

Tavs monitors ir tas kur tu skaties, tava acs neredz videokartes signaalus, tapeec refresh rate = iistais limits.

P.S. ja nemaldos, developer rezhiims kad ir iesleegts, totaali ignoree fps_max, taadejaadi speeleeshana lokaali (singleplayer, listen server(host)) var vairaak izskatiities kaa timedemo, bet ar V-Sync FPS nevarees paarsniegt refresh rate.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...