Jump to content
GIGN Forum

Garumzimites ......


Recommended Posts

kads var but tik laipns un ielikt linku jo gogle nevareju atrast!  unsure.gif  unsure.gif

DC++ ieeju un ieraksti tilde

meklee ISO failu + serialo un miers

uz DC linku varu iedot ja nav wink.gif

EDIT1: Tildes Birojs 2005+serial+Registry Fix+updeiti.iso

Edited by QQ77izs
Link to comment
Share on other sites

DC++ ieeju un ieraksti tilde

meklee ISO failu + serialo un miers

uz DC linku varu iedot ja nav wink.gif

EDIT1: Tildes Birojs 2005+serial+Registry Fix+updeiti.iso

Ne paldies , no dc es neko sava muza nekacasu! Jo vienreiz jau virusu dabuju man pietika varat iemes web linku?

Link to comment
Share on other sites

Ne paldies , no dc es neko sava muza nekacasu! Jo vienreiz jau virusu dabuju man pietika varat iemes web linku?

nu speciaali tev kungam kursh domaa ka netaa viirusu nav uzliku uz sava HOSTA ...

es piemeeram vispaar pat antiviirusu izdzeesu nahuj aaraa lai man kompis aatraak iet..

reizi meenesii iemetu atpakalj paarbaudiit kompi un ja ir tad izdzeeshu viisusus kopaa ar visu antivbiirusu...

paldies dievan viirusu maz bijis....

vajag zinaaat ko kachaa un kur lien smiliez.de_2428.gif ... vaardu salikums Free sex nav nekas labs.. biggrin.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Edited by QQ77izs
Link to comment
Share on other sites

nu speciaali tev kungam kursh domaa ka netaa viirusu nav uzliku uz sava HOSTA ...

es piemeeram vispaar pat antiviirusu izdzeesu nahuj aaraa lai man kompis aatraak iet..

reizi meenesii iemetu atpakalj paarbaudiit kompi un ja ir tad izdzeeshu viisusus kopaa ar visu antivbiirusu...

paldies dievan viirusu maz bijis....

vajag zinaaat ko kachaa un kur lien smiliez.de_2428.gif ... vaardu salikums Free sex nav nekas labs.. biggrin.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

smiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2524.gif Es jautaju vai var ielikt linu nejau te kautkadu antivirusu smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

vinš nemāk aprīkoties ar dc++  smiliez.de_2428.gif  smiliez.de_2125.gif

vinjsh arii nemaak uzspiest uz linka kuru ieprieksh iedevu zem vaarda HOSTA

nu tu i daunis blja...

labi rakstiishu ameebu valodaa lai taadas arii saprot Http://192.168.3.117/tilde.iso

uzspied vai iekopee un buus tev tilde...

vai arii veelllabaak uzspied manaa ieprieksheejaa postaa uz vaarda HOSTA.

un naakoshreiz panjem acis rokaas pirms dirst atpakalj.. wink.gifsmiliez.de_2428.gif

Edited by QQ77izs
Link to comment
Share on other sites

vinjsh arii nemaak uzspiest uz linka kuru ieprieksh iedevu zem vaarda HOSTA

nu tu i daunis blja...

labi rakstiishu ameebu valodaa lai taadas arii saprot Http://192.168.3.117/tilde.iso

uzspied vai iekopee un buus tev tilde...

vai arii veelllabaak uzspied manaa ieprieksheejaa postaa uz vaarda HOSTA.

un naakoshreiz panjem acis rokaas pirms dirst atpakalj.. wink.gifsmiliez.de_2428.gif

DAUNIS ESI TIKAI TU JO TAJA HOSTA NEKA NAU IDIOT!!!! smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gif Lohs.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...