Jump to content
GIGN Forum

aizmugure


robbins
 Share

Recommended Posts

4 kuulenjus un peec tam aizbaac kaaju aiz galvas, izder lirtu shnjabi, peec tam sapiipeejies zaaliiti - uzreiz buus cita aizmugure...

P.S. pietam tev buus ljoti interesanti... smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

4 kuulenjus un peec tam aizbaac kaaju aiz galvas, izder lirtu shnjabi, peec tam sapiipeejies zaaliiti - uzreiz buus cita aizmugure...

P.S. pietam tev buus ljoti interesanti... smiliez.de_2125.gif

HAHAHAHAHAHAHAHA !!!! Lopistiski labs joks... zaban.gifsmiliez.de_2428.gif !

P.S. Veeeeeel kaadu shitik stulbus (un veel stulbaakus) te NEKO NEpoustot !!!

Link to comment
Share on other sites

Nu uz 1.5 verisjas bija taads shits caur kuru tev iedeva vairaakus paragus , un tu vareeji nominiit ! Nu taada proga , kur var nomainiit to "Aizmuguri" , iero4u izskatus , bindot pogas , un taadas fignjas , tikai nezinu vai tas shits straadaa uz 1.6 wink.gif Jo btw, uzraksti tad arii mainaas , a taj programai ir visi 1.5 uzraksti (Nu Play online , bla bla bla , Conslole) Kjipa pogas !

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Nu droshivien to maina kautkur cs direktorijaa , vismaz es tur muzonu nomainiiju , jo man izbesiija tas stulbums , kas tur skan un taa vietaa es ieliku Limp Bizkit-Boiler

Link to comment
Share on other sites

C:\...\Valve\cstrike\resource\background\

Tjipa probleema atrast...

LOHS...  12.gif  12.gif  12.gif

Ak, paldies visszinoshais cilveek !!! Nu par shito postu varu teikt, ka tu tagad esi pasaules naba !!!

To man saka DABAS BRIINUMS ... Ak Dievs... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
Nu davai kaads super - duper gudrs cilveeks ielien un pasaka kas tur jaasa4inii !!! unsure.gif

Nu droshivien to maina kautkur cs direktorijaa

Tev shis neko neizteica vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...