Jump to content
GIGN Forum

Kas Spēlē CS?


Kas ir īpašs aptaujas izveidotājā?  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jūs visi te vienmēr tik negatīvi noskaņoti? sad.gifsad.gifsad.gif

nepietiek jau, ka problēmu topikā viens par mani paņirgājās un sadeva nepareizu infu... sad.gifsad.gifsad.gif

Man liekas ka tas "Gign.lvADmin un Wayoroogsg' kaut kas tur,,, ir abi no 1 kompja ieregojoshies un grib lai 1 acc nobano ,bet otrs savac postus!

PS.VARI NEKOMENTEeT! mad.giflaugh.gifviolent1.gif

Link to comment
Share on other sites

L' date='May 20 2007, 17:30'] Man liekas ka tas "Gign.lvADmin un Wayoroogsg' kaut kas tur,,, ir abi no 1 kompja ieregojoshies un grib lai 1 acc nobano ,bet otrs savac postus!

PS.VARI NEKOMENTEeT! mad.giflaugh.gifviolent1.gif

Tak neviens cits no mana kompja nelogojas iekšā! UZprasi jebkuram adminam, lai IP salīdzina! smiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

L' date='May 20 2007, 17:33'] Maybe Juus Draugi... 1 Dabu postus,otrs banu!

Nu cik var stāstīt nu nevajag man tos jūsu debīlos postus, ja es gribētu postus vākt, sen būtu visur saspamojis kaut ko! es vienkārši neciešu, ka man dyrš virsū kaut ko par lētticīgiem idiotiem smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

L' date='May 20 2007, 17:30'] Man liekas ka tas "Gign.lvADmin un Wayoroogsg' kaut kas tur,,, ir abi no 1 kompja ieregojoshies un grib lai 1 acc nobano ,bet otrs savac postus!

PS.VARI NEKOMENTEeT! mad.giflaugh.gifviolent1.gif

tas ir 100% biggrin.gif

vinjsh ir pilniigs muljkis... lol

Link to comment
Share on other sites

Kas jums visiem nepatīk , lai jau viņš laimē to savu HDD un dodas uz poda attīstīties. Tāpat šis ir viens liels joke kuru ar intresi var palasīt.

90%, ka 1337'ais admins ar to ākstu uz vienu roku.

Edited by RavenHolm
Link to comment
Share on other sites

Nu cik var stāstīt nu nevajag man tos jūsu debīlos postus, ja es gribētu postus vākt, sen būtu visur saspamojis kaut ko! es vienkārši neciešu, ka man dyrš virsū kaut ko par lētticīgiem idiotiem  smiliez.de_2477.gif

1.Aiztaisi muti un beidz priecaaties par to,ko nedabuusi

2.Lai kaads admins saliidzina IP adreses

3. lock.gif

4. ban.gif

EDIT - Ban par to,ka uzdoevaas par vienu no adminiem un 4akareeja leetticiigus cilveekus

Edited by TopFun
Link to comment
Share on other sites

Pretīgie skaudīgie latvieši - tā skauž, ka kāds kaut ko labu dara, ka tik nodyrst smiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gif

Pretēji jums, es ticu, ka te visi admini, arī viņš ir godīgi un es varēšu piedalīties izlozē whistling.gif

niikulis ar potenciaalu uz kaarteejo padjobku smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...