Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Sveiki...

Īsti neatradu pareizo sadaļu, kur šo te likt! Spama? Te? Izdomāju TE! smile.gif

Shoreiz jums apskaidroshu joma ar nosaukumu "Mans pirmais Internet radio"

Neuztraucieties jums nebus nekas japerk, jo shi pamaciba ir vienkarsham, bezmaksas i-net radio izvedoshanai....

Saksim ar to, ka jums bus vajadzigi 3 faili

1) Winamp (Var izmantot ari citu atskanjotaja progu, bet shaja pamaciba stastishu tieshi par winamp)

To Var novilkt www.winamp.com

2) Icecast (windai njemam Sho te )

3) Bus vajadzigs ari atskanjotaja plugins Oddcast Winampam To var novilkt Sheit

Tatad panjemam un novelkam visus shos failus...

1. Atver winamp installeru un uzinstale to (ceru ka neradisies problemas smile.gif )

2. Atver IceCast un uzinstalee ari to....

3. Atver OddCast un uzinstale direktorija kur tew ir ieinstalets Winamp (Pa default C:/Program Files/Winamp)

Talak

I. Atver winamp

II. Spiezham ar labo peles pogu uz programmas Hederi (augsha, tur kur raxtic progas nosaukums )

III. Izlec dropdown un izvelamies Options > Preference

IV. Paradas logs.... Kreisaja puse ir menu un ta apaksha jauzspiezh uz texta "DSP&Effect"

V. Tagad labaja loga vajadzetu paradities linijai ar nosaukumu Oddcast DSP v3 (protams klikshkjis)

VI. Tagad mums atveras Oddcast smile.gif Redzam apaksha pogu "Add Encoder" (spiezham virsu)

VII. Tagad apaksha paradijas linija "Vorbis : Quality......." Spiezham uz tas ar labo peles pogu un Configure

VIII. Un tagad sastadiet pec savam vajadzibam

Quality : 2 (tas ta normali, var ari 3 bet tad riis i-net)
Semplerate : 44100
Chanels : 2(ja gribi stereo, 1 ja mono)
Encoder type : OggVorbis
Server type : Icecast2
Server IP : localhost
Server Port : 8000 (ja uz PC nav uzlikts web iesaku port 80(Nebus jaraxta localhost:8000 bet tikai localhost))
Encoder password : 1234 (jusu izveleta parole)
Mountpoint : /stream.ogg 
Reconnect seconds : 10

Pec tam spiezham uz YP settings un ari tur izmainam visu ka pashi gribam!!!!

Tatad esam sakonfigurejushi OddCast... tgd kjeramies klat Icecast2

A. Atveram Icecast

B. Spiezham uz Configuration > Edit configuration

C.Atveras Notepad at textu

D.Visur kur redzat vardu hackme, ta vieta ievadiet jusu izveleto paroli ( man bija 1234) Visvieglak izmantojot mekletaju Ctrl+f un lodzinja ieraxtot hackme...

E. Kad esam visur to nomainijushi, tad seivojam un veram ciet

Tagad ari IceCast2 ir gatavs

Atliek tikai palaist visu padarishanu

Atveram winamp un sabazham playliste dziesmas, kuras gribi lai skan tawa I-net Radio

Spiezham Play

Atveram Oddcast pluginu ( ja pareizi izpildiji IV. un V. punktu vinjam jau vajadzetu but atvertam)

Spiezham uz linijas ar labo peles pogu un Connect

Vajadzetu paradities Connected....

Tad veram valja Icecast2 un spiezham Start Server... Tad zem server status vajadzetu paradities zaljam lodzinjam ar textu "Running"

Opa! Jusu I-net radio ir gatavs...

Lai piekonektetos savam radio (nemeginiet to darit no sava PC) jaiet http://JUSU_PC_IP:8000 Tur redzesiet trissturiti (Play) un uzspiezhot uz ta atversies winamp vai kads cits atskanjotajs un saks skanet muzika, kas ir jusu winampa smile.gif (Shis i-net radio netiks atskanjots uz WMP (ka jau visi))

Gudrakiem pratiem Mount Point : http://JUSU_PC_IP:8000/stream.ogg.m3u

JAUTAJUMI TE

<c> W1nkys

&

<c> Frikadele / kamikaza2

Edited by W1nkys
Link to comment
Share on other sites

Lai piekonektetos savam radio (nemeginiet to darit no sava PC) jaiet http://JUSU_PC_IP:8000 Tur redzesiet trissturiti (Play) un uzspiezhot uz ta atversies winamp vai kads cits atskanjotajs un saks skanet muzika, kas ir jusu winampa smile.gif (Shis i-net radio netiks atskanjots uz WMP (ka jau visi))

kaut kas ne tā!

sakufiugurēju visu kā vajg bet zaļo podiņu strījsturainu neizraudziju! smiliez.de_2538.gif

HELP!

sad.gif

post-2-1179520360.jpg

Edited by Sgt.M1kWo
Link to comment
Share on other sites

"Paldies" A labus vardus nemaki pateikt? :/

Link to comment
Share on other sites

//Ok// Ja esi ari lietuskursa par so tad varbut zinasi so problemu!

kaut kas ne tā!

sakufiugurēju visu kā vajg bet zaļo podiņu strījsturainu neizraudziju! smiliez.de_2538.gif

HELP!

Link to comment
Share on other sites

Liels paldies ceru ka viss ies jo es ka tiasiju man nekas normals nesanaca tikai pats nezkapec vareju bet beviens cits nevareja piekonekteties

admini plzz PINED topicu jo shis loti noderigs

Link to comment
Share on other sites

kaut kas ne tā!

sakufiugurēju visu kā vajg bet zaļo podiņu strījsturainu neizraudziju! smiliez.de_2538.gif

HELP!

sad.gif

Ja tu biji palaidis dziesmu, tad taja http://JUSU_PC_IP:800 vajadzetu paradities textam ar dziesmas nosaukumu, kvalitati u.t.t... Tur ari bitu tas Tristuritis (kursh nav zaljsh) un kuru sauc pas Play smile.gif

@QQ77izs Shito es taisiju tiem, kam tas ir vajadzigs.... (piemeram lai sava serveri varetu iebazt muziku kadu gribas [izmantot i-net radio])

Varetu but, ka shis variants nav ne tas labakais, bet labam i-net radi vajadzigs UNIX....

Un man tada nav, tape tasisju pamacibu ta, ka man vajadzeja smile.gifsmile.gif

Edited by kamikaza2
Link to comment
Share on other sites

Liels paldies ceru ka viss ies jo es ka tiasiju man nekas normals nesanaca tikai pats nezkapec vareju bet beviens cits nevareja piekonekteties

admini plzz PINED topicu jo shis loti noderigs

Np.! smile.gif Mnjaa butu laimigs ja sis topiks butu pinned!

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tas ir tads S**** tad uzstaisi pamacibu ar normalu biggrin.gif un tad ari saki kautko vismaz cilveks centies smile.gif

Paldies! smile.gif Cerams kadam tiesam bus lieli prieki so pamacibu lasot... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja tu biji palaidis dziesmu, tad taja http://JUSU_PC_IP:800 vajadzetu paradities textam ar dziesmas nosaukumu, kvalitati u.t.t... Tur ari bitu tas Tristuritis (kursh nav zaljsh) un kuru sauc pas Play smile.gif

@QQ77izs Shito es taisiju tiem, kam tas ir vajadzigs.... (piemeram lai sava serveri varetu iebazt muziku kadu gribas [izmantot i-net radio])

Varetu but, ka shis variants nav ne tas labakais, bet labam i-net radi vajadzigs UNIX....

Un man tada nav, tape tasisju pamacibu ta, ka man vajadzeja smile.gifsmile.gif

CS serverii speeleejot muuzika vispaar nav vajdziiga....

Speelee ir jaaklausaas foot stepi a ne muzons..

Link to comment
Share on other sites

kaada starpiiba, tikun ta abas progas org nak ar windows.. parasti! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

a kads nezin ka uz Windows Media Player uztaisit I-radio? sitas butu noderigaks, jo man skiet ka cilveki vairak klausas Windows Media Player neka Winamp (bet tas tikaij manas domas) biggrin.gif

Winamp vairāk...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...