Jump to content
GIGN Forum

Beidzot Saduušojos!


lazda2
 Share

Recommended Posts

ev a gigna busteriu drikst lietot, tie taks ar 4iti jhatka.gif

viena serveri kad konektejos klat ar busteri man izbanoja VAC yay.gif tadz ablom man bija kad psc dry.gif

p.s

taaka es vinu nemaz nezinu, neesmu redzejis kaa speele, necentisos azistavet, bet peec vina teikta tas ir reali wink.gif ja tu paatrini download atrumu (bitcoment,utorent,dc++,emule utt.) tad cstrike saksies lagz, lidz ar lagu 4ubars sak rausties un izskatas kad ar speed jo vins pazud viena mala un paradas pavisam kur citur, bet taka vins lagu nepiemineja, es vinu nemaz neaistavu (bet taa vins ir, es kad downlodoju caur directdownload 5+ failus lidz 5mb sekunde tad man taa ir un pings ir uz 30 tikunta :? bet lagz afigela liels biggrin.gif)

Edited by Th3_Hollow
Link to comment
Share on other sites

cmon? hollow, tu taču esi varenais hollow!!! vēl tik tikko tu mums ŠEIT stāstīji, kā esi uzlauzis busteri, ka zini, kā viņš strādā utt utjpr. kas tad nu? vai varbūt tu domā, ka neviens tevi nepazīs, ja pieregosi jaunu jūzeri forumā, kuram pielikts 'th3' priekšā? aijjj, man diemžēl nāksies tevi apbēdināt, neviens te nav tik stulbs... cool2.gif good luck next time.

p.s. man ož pēc jaunā orgasma aka flyer aka egyptian smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Luuk te buuus tas briinums kura deel man ir bans!!!!! (maita klasasbiedrs atsuutiija)

Paskaidros ko es ar vinu dariiju!!!

1 Ieistaleeju!!!

2 Uzliku caur qtorent vilkt filmu

3 Iesleedzu speeder xp

4 Pakaapeniski PALEENINAAJU PC darbiibu!!!!!

Rezultaataa ja man i-neta download aatrums ir 256 tad man filmu vilka ar aatrumu ap 2 megabiti sekundee!!!

Ja neticat pameeģinat pasi!!!!

Nu protams kad uzliku vilkties filmu iesleedzu busteri un gribeeju paspeeleet gignaa bet man uzreiz ban!!! un ja arii buutu iegaajis tad es vilktos kaa gliemezis!!!!!

Luuk pieraadiijums arii par to ka speeder xp biju dabuujis nesen un nezinaaju taa darbiibu!!!!

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Erm, paskaidro lūdzu man, ja nav grūti - kā speedhacks var palielināt lejupielādes ātrumu? :/. Lejupielādes ātrums ir atkarīgs no tava interneta pieslēguma un seederu interneta pieslēguma.

Jaukāk būs ja godīgi atzīsies, ka palaidi speedhacku, rate atstājot defaulto ar domu mazliet palielināt to spēles gaitā. Un biji visai apjucis, kad konstatēji, ka palaists speedhacks ir iemesls izbanošanai, pat vēl pirms paspēji to pielietot? smile.gif

P.S. Th3_Hollow - nožēlojamāku idiotu par tevi es pat neesmu redzejis. Godīgi. Kā sekmējas ar cs id nomaiņu un saraksti ar valve? smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

1 es jav rakstiju ko valve adbildeja

2 edd tu $&&^ zb dirsties :@ ko es tev atkal izdariju-vnk jav besij ara :@-

3 tas speeder nav speehack

4 edd es nesapratu par ko tu man ar to busteri tagad, te pavisam cita tema vaitad ne?

5 nomainiju niku reg pajavnam, tape kad zb jav neaprko man nelauj postot lidz 12 majam :@

6 beidzat man neparko ^&*@$ virsu :@

7 surr protams kad tu mani neesi redzejis, es pavisam ar citu niku gigna speeleju, kad speeleju no bra4kas pc ar citu niku neskape man gigna ban nelika neviens :?

... es vairak ar savu veco niku nedrikstu speelet (visi zin kad es ar to niku botz, speeleju ar citu niku nekadu 4itu e?) psc prosta

Link to comment
Share on other sites

bet tu joprojam neatbildeji uz macho jautajumu - kapec tu pamodies tikai peec pusgada?

iepriekseejo postu kad stunda nenotika maajaas aizgaaju uzrakstii ju taapeec laika nepietika!!!

ATBILDE:

1 prikols bija taas kad raada ka "tev ir banaans bla bla bla paskaties konsolee" es iegaaju konsoleee bet e man neko neraadiija un nezinaju ko dariita !!! tad es saaku tasiit savu serveri un par banu gignaa aizmirsu un vakar peec ip mainas gribeeju pameeginaat ieiet serveriii un man beidzot paraadiija kaapeec man bans!!!!!! taapeec arii rakst!!

2 man bija bail !!!!

3 nemaz necereeju ka mahco buuus tik labs!!!!

Erm, paskaidro lūdzu man, ja nav grūti - kā speedhacks var palielināt lejupielādes ātrumu? :/. Lejupielādes ātrums ir atkarīgs no tava interneta pieslēguma un seederu interneta pieslēguma.

Jaukāk būs ja godīgi atzīsies, ka palaidi speedhacku, rate atstājot defaulto ar domu mazliet palielināt to spēles gaitā. Un biji visai apjucis, kad konstatēji, ka palaists speedhacks ir iemesls izbanošanai, pat vēl pirms paspēji to pielietot? smile.gif

tas naw speedhaks!!!!!

Edited by lazda2
Link to comment
Share on other sites

smile.gif skaidrs. Vakar pēc ip maiņas cerēji, ka beidzot bans būs noņemts un gāji gignā bet par pavisam nepatīkamu pārsteigumu izrādījās, ka tā nav. Tagad, uzzinādams, ka IP maiņa nelīdz, tu sāc sacerēt stāstiņus.

This hack tool helps you speed up your computer, Internet access and games. It allows 6 cusom hotkeys.

Ir gan speedhacks. Šaubos ka tu par to nezināji. Bet, kā jau teicu, piedāvāju tev ierasties pēc 194.25 dienām wink.gif

Link to comment
Share on other sites

1 es jav rakstiju ko valve adbildeja

2 edd tu $&&^ zb dirsties :@ ko es tev atkal izdariju-vnk jav besij ara :@-

3 tas speeder nav speehack

4 edd es nesapratu par ko tu man ar to busteri tagad, te pavisam cita tema vaitad ne?

5 nomainiju niku reg pajavnam, tape kad zb jav neaprko man nelauj postot lidz 12 majam :@

6 beidzat man neparko ^&*@$ virsu :@

7 surr protams kad tu mani neesi redzejis, es pavisam ar citu niku gigna speeleju, kad speeleju no bra4kas pc ar citu niku neskape man gigna ban nelika neviens :?

... es vairak ar savu veco niku nedrikstu speelet (visi zin kad es ar to niku botz, speeleju ar citu niku nekadu 4itu e?) psc prosta

Teica hollows un pec tam naaca serverii, kuraa tobriid es speeleeju un bez bustera naaca iekshaa (un ik peec minuutes lidoja laukaa) un vienkaarshi bezjeegaa dirsa. es savukaart vinju sleloju un gagoju utml utt. dzheks baigi priecajaas par to, ka vinjam ir iespeja nakt ieksha un dot man to prieku... bet galu galaa tirlinj, tu vispaar saproti, cik liels idiots tu esi?

Link to comment
Share on other sites

smile.gif skaidrs. Vakar pēc ip maiņas cerēji, ka beidzot bans būs noņemts un gāji gignā bet par pavisam nepatīkamu pārsteigumu izrādījās, ka tā nav. Tagad, uzzinādams, ka IP maiņa nelīdz, tu sāc sacerēt stāstiņus.

Ir gan speedhacks. Šaubos ka tu par to nezināji. Bet, kā jau teicu, piedāvāju tev ierasties pēc 194.25 dienām wink.gif

taa ir 100% taisniiba!!!! nu tk stulbs es nebija lai GIGNAAAA ar palielinaatu aatrumu rautu!!!!

http://yy.lv/upload/index.php?ACT=4&f=43053&ext=EXE novelkat un paarliecinaties pasi ka sis suuds palielina lejuplaades aatrumu!!!!!

Edited by lazda2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...