Jump to content
GIGN Forum

Nopietni vajag paliidziibu!!!


RefleXx
 Share

Recommended Posts

AUU!!! sad.gif(( Gribas gaudot kaa vilkam! Es formateejo cieto, uzinstaleeju winxp. ielieku cd-rom savu geforce 4 disku, sainstaleeju tur draiverus, ieinstaleeju cs, eju iekshaa un kaa ieiets speelee, tad man saaak raustiities... tas nav taa visu laiku, ka raustaas, bet apmeeram ar 30 sekunzhu intervaalu ieraustaas uz kaadu vienu sec. itkaa juus domaajat ka tas nav nekas, bet tas nav taa, kad tev ir liels pings, tu ej uz priekshu, norausties un esi jau piemeeram pie sienas... Kad es noraustos, es palieku uz vietas... un peec 1 sekundes varu iet taalaak. PILNIIGI PRETIIGI! NAV IESPEEJAMS PASPEELEET!!! AARGH!!!! + es esmu izsecinaajis ka vaina ir kaukaados video kartes settingos. es izdzeesu tos draiverus, kurus biju ieinstaleejis no sava geforce 4 diska, Palaidu CS, un vairs nekas neraustiijaas. tikaj, saprotams, ja es taa speeleetu man buutu jaamaaj ardievas opengl vai D3D, un miilji jaasveic software ar maximaalo 50 fps. UN ES FUCKIN TAAA NEGRIBU!!!! Help?

Link to comment
Share on other sites

Karo4e... lieta taada...

Arii es esmu izbaudiijis taadu hjnju..

Vaina taa, ka ka videokartes "core clock" tiek uzkrukjiits ar paarlieku lielu takts frekvenci... kaa rezultaataa rodas tas gljuks ar aizturi uz taam paaris sekundeem..

Logjisks atrisinaajums - samazinaat takts frekvenci...

to pavisam vienkaarshi var izdariit ar progu, kas pievienota zemaak.

Padomaasiet, ka liidz ar to zudiis "performance"- juus to nemaniisiet, jo manai videokartei samazinaat vajadzeeja par kaadiem 3 - 5 Mhz. Toties "memory clock"vareeju uzkrukjiit (taal lai nesaakas tekstuuru bugi) augstaak par kaadiem 90Mhz (vieniigaa saape ka videokartes cooleris paspeeja nospraagt... un es taa arii jeedziigi nepaspeeju ietesteet ieguuto āatrdarbiibu).

Njus.. nedariet mulkjiibas... netaisiet paargalviibas ar sho te Riva Tuner... (es paspeeju jau veinu v-karti sakropljot)

Edited by }I{yk_
Link to comment
Share on other sites

es tik nesaprotu nah juus visi ienistat Vertical Sync? kopsh es iesledzu, man samazinajaas gljuki pie 100hz refresh reita...

dlja asoba tupix paskaidroshu ko dara vsync:

1. iedomasimies ka monitoram refresh rate ir 75hz

2. ir iesleegts vsync

3. rezultataa maximalais fps var buut 75 kas ir saskanjots ar monitora refresh rate

ja tavs monitors speej pavilkt 100hz pie attiecigaas izskjirtspejas kadaa tu spelee, tad ieteikums vsync iesleegt... pie straujaam kustibaam tas mazinaas bildes gljukus, vismaz es to esmu noveerojis

Link to comment
Share on other sites

atceros, dzirdeeju ka HeatoNs un potti kategoriski atsakaas spelet, ja monitoram nav 200 Hz.. dazhi cilveeki ir izlutinaati, jo piemeram man lielakoties jaspele uz sava nenoturiga 30-40 fps.

Link to comment
Share on other sites

fuck! Zhuk es izmeegjnaajos nu visaadi ar to core clock.. uz minimuma, uz maximuma.. nekaadu izmainju. Vienkaarshi apbriinojams paradokss-kaa man fps ir 99 ( tas ir tad kad es izsleedzu vertical sync) taa man paraadaas tie raustiishanaas gljuki. kad man nau sync ir on tad uz opengl cs`aa man fps ir kaadi 60, tad tos gljukus neredz.. varbuut taapeec, ka freims nespeej iisti man paraadiit tos gljukus.. varbuut pat tad gljuki ir tikaj es vinjus neredzu.. un anyway.. kaa cs`aa uzliek d3d taa fps ir automaatiski 99 par neizsleedzot vertical sync un gljuko tik uz nebeedu! omg kaa necieshu shito suudu. Zhuk pasaki mosh kaadi settingi tev cs`aa... cik tev core clock utml lietas...

Link to comment
Share on other sites

atceros, dzirdeeju ka HeatoNs un potti kategoriski atsakaas spelet, ja monitoram nav 200 Hz.. dazhi cilveeki ir izlutinaati, jo piemeram man lielakoties jaspele uz sava nenoturiga 30-40 fps.

EDD vari iedot kādu linku, kur var apskatīt monitorus ar 200Hz frekvenci pie 1024x768? Interesanti, cik maksā un kas ražo.

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz offtopic:

Gordon, iesaku paintereseeties par jautaajumu, kuru tu nepaarzini.

Pirmkaart, SK|Potti un SK|HeatoN tik tieshaam speelee uz 200Hz refresh rate.

Otrkaart, nevis uz 1024x768, bet gan uz 640x480.

Treshkaart, pat mans 19" monitors ar izskjirtspeeju 800x600 speej refreshot uz 160Hz.

Labi, varbuut pie 1024x768 200Hz nevar dabuut, ja nu vieniigi kautkaads super-duper monis.

Danke fur das Vorsicht, Damen un Herren.. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Sony speej visu..

(manupraat Sony razho vispaaraakos kineskopus... neviena firma nespeej staaveet liidzi..)

Un jaa runaajot par to Core Clock... skaties vai tu krukjii videokartei... varbuut tu 4akareejies ar DirectX..

Edited by }I{yk_
Link to comment
Share on other sites

Morphium, wtf Gordonam nevajadzeetu intereses peec zinaat, kur var dabuut monstriigus monitorus ? nestreso, dziive ir skaista.

Gordon, piedod, es tieshaam nezinu, kur taadus var dabuut, es tikai zinu, ka SK speelee uz taadiem. un jaa, vinji patieshaam nespeelee uz 1024x768 resolutiona. Morphium - man skjita ka kaads spele ari uz 800x600, bet nu po..

btw par topika teemu - daudziem ir probleemas ar to, ka, ja sleedz iekshaa vsync, tad fps ir zems (nu tas saprotams, jo vsync staav uz 60), bet ja sleedz aaraa, tad ik pa laikam smagi ielago. es taapeec turu iesleegtu sad.gif un censhos taa izdziivot..

Link to comment
Share on other sites

Negribu izklausiities peec baigi piekasiigaa vai paargudraa, bet..

EDD : speelee jau arii dazhi no Schroet Kommando ar 800x600. Tur (manaa postaa) bija mineeti tieshi 2 speeleetaaji, kuri speelee ar 640x480, bet nu tas po..

Un ja jau speelee ar taadiem monitoriem, tad gan jau taadi arii ir kaadam.

Un tagad, maza lekcija par VSYNC

Ko shis zveers dara ? Tas paliidz noveerst visaadus errorus un artefaktus, kuri raadaas, ja ir augsts fps utt. Vienkaarshi nebuus taa, ka monitora augshaa saaks jau raadiit jauno atteelu (naakosho freimu), bet tikmeer apakshaa veel buus vecais freims, kuru monitors veel tik aatri nespeej nomainiit uz jauno. Vsync limitee freimu skaitu liidz 60fps/s, liidz ar to likvideejot gljukus uz ekraana.

Un vispaar refresh rate ir tas, cik reizes sekundee tiek mainiita bilde uz jaunaaku. Minimums, lai atteels buutu normaals, kvalitatiivs un acis nesaapeetu, ir 75Hz.

"The refresh rate means the number of times an image is displayed in one second. It is expressed in Hertz (Hz), so a monitor with a refresh rate of 75 Hz "rewrites" the same image 75 times a second. Note that this rate of 75 Hz is not random, because it is the requisite minimum for a good image with no flickering. The refresh rate depends on the frequency of horizontal refreshing and the number of horizontal lines displayed (and therefore on the resolution used). The horizontal refresh rate is the number of times per second that the electron beam travels along a line and returns at the start of the next. It is expressed in kilohertz (kHz). A monitor with a refresh rate of 120 kHz travels 120,000 lines per second. The number of horizontal lines depends on the resolution used, so a resolution of 1600x1200 gives 1200 horizontal lines. To calculate the total time taken to travel the entire surface of the screen, you must include the time the beam takes to return from the bottom to the top of the screen." ? Tom's Hardware guide . com

Chill out, man.. wink.gif

UPDATE : Edd, tas nebij' tev.. Taapataas sagribeejaas apgaismot citus wink.gif

Edited by Morphium
Link to comment
Share on other sites

nu ja tas viss par vsync bija adreseets man, tad tu neko jaunu gan nepateici wink.gif

un RefleXxam shii teorija diez vai palidzeetu tikt valjaa no taa shita.

man bija ideja, ka bez vsync vinsh paarlec tieshi tapec ka ziimee parak daudz kadrus, un pec kada brizha censhas atslogoties no liekajiem, es to shodien klaastiju refam, bet beigas nospriedaam, ka tas laikam nav tas. any other ideas ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...