Jump to content
GIGN Forum

Vote tiesības


DZU
 Share

Recommended Posts

Es vēlētos saņemt Vote tiesības. Pēdēja laikā ļoti bieži spēlēju GIGN serverī. Piekrītu visiem noteikumiem kas minēti topikā "Tiesību litošana serverī". Piekrītu 1, 2 un 3 punktam.

Zvērests - Zvēru ka tiesības lietošu tikai nopietnos un vajadzīgos gadījumos un tiesības nelietošu tad, kad serverī ir kāds GIGN klana members. Zvēru.

Ja es pārkāpšu kādu noteikumu, varēsiet man tiesības ņemt nost.

Lūdzams atbildēt tikai GIGN memberus.

Paldies par uzmanību.

smile.gif

Ja vajag tekstu kapēc es vēlos tiesības, tikai paprasiet.

Link to comment
Share on other sites

Piem. Vakar spēlējot redzēju kā viens džeks(aizmirsu vinja niku) uzlika kaukam tur vote kick par NEparko. Vinš neko neizdarīja, pat nelamājās. smiliez.de_2469.gif Vot to es uzskatīju par kļūdu un to piefiksēju.

Vēl es varētu uzlikt mapi, kas cilvēkiem patīk. Nevis tās kuras jau zin no galvas un zin kur skries.

Un macho - kā saprotams "we have a killer here" ??

Link to comment
Share on other sites

Uz sirds un rakstīju ar kreiso. Brīnums ka bez kļūdām biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

taapeec ka taa uz sirds...

my meaning is that u don`t need vote....

varbut tas dzhex kautko d[beep]a kad vinsh bija miris a tu dziivs vai arii otraadi, vai arii teamsayaa un tu bijis pretiniekos.... situuacija nav skaidra taa ka--- varbuut vel kaads piemeers ?

par taam karteem esmu tavaa pusee bet ja gribi likt jaunaas kartes nav jeega no vote--tauta negrib jaunaas kartes dry.gif

es personiigi vienmeer esmu un buushu par jaunaam karteem wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Piem. Vakar spēlējot redzēju kā viens džeks(aizmirsu vinja niku) uzlika kaukam tur vote kick par NEparko. Vinš neko neizdarīja, pat nelamājās. smiliez.de_2469.gif Vot to es uzskatīju par kļūdu un to piefiksēju.

Vēl es varētu uzlikt mapi, kas cilvēkiem patīk. Nevis tās kuras jau zin no galvas un zin kur skries.

Un macho - kā saprotams "we have a killer here" ??

ja jau tu esi tik labs fikseetaajs vareeji arii piefikseet kursh tas bija kas lika. un tu jau nemaz nezini par ko lika un vai bez iemesla lika :/ nekas taa pat vien nenotiekas. varetu ari but ka tam dzhekam statri bijia 1-19 un taadi boti pedeja laika tiek kikoti.

domaa ka ja cilveki spele tas mapes kuras vinji zin vinjiem tas nepatik? domaju tieshi optradak tieshi tapec tas mapes arii tiek speletas.

Link to comment
Share on other sites

ppl, ieveerosim pareizraxtiibu un pareizu latvieshu valodas lietoshanu

Mape = Burtniicu Mape, A4 Lapu Mape... etc

Map = no Anglju valodas tulkojot ir "Karte" (Tas taa, ja kaads to nezin)

Sarunaats ?

2 Chuvax : esi malacis ?

smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

Lūdzams atbildēt tikai GIGN memberus.

Vai tad neievērojāt ?? Bet vienalga rakstat iekshā visādus šitus. lūdzams turpmāk rakstīt tikai ko jēdzīgu nevis kautko tiri piri un tādā garaa. smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

vispaar es domaaju kaapeec kreiso roku nelika uz sirds?

aa un WJ smiliez.de_2428.gif vispaar jau vaards "mape" ir izveidojies no vaarda "map".... ja neesi pamaniijis ljoti daudzi lieto anglju vaardus, kaa piemeeram "sorry" ... please .. bet parasti arii saiisina kaa "plz"

rolleyes.gif

biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc ka labā roka ir laba, bet kreisā ir slikta. saproti ?

OK! I get it or not ?

Edited by DZU
Link to comment
Share on other sites

Tad sanāk ka tu esi kreile!!

Un beidz vienreiz SPAMot

Link to comment
Share on other sites

Piem. Vakar spēlējot redzēju kā viens džeks(aizmirsu vinja niku) uzlika kaukam tur vote kick par NEparko. Vinš neko neizdarīja, pat nelamājās. smiliez.de_2469.gif  Vot to es uzskatīju par kļūdu un to piefiksēju.

Vēl es varētu uzlikt mapi, kas cilvēkiem patīk. Nevis tās kuras jau zin no  galvas un zin kur skries.

Un macho - kā saprotams "we have a killer here" ??

+ vai tu padomaaji par to otru topiku un izlasiji ??

btw---

4. Padoma vai tu to vispar esi pelniijis

5. Padomaa par cilveeku atsauciibu par tevi

6. Padomaa vai neesi lohs

Bla bla... tizla karte, bushu godigs un darishu ko tauta velas (bet patiesibaa tu zini ka liksi taas kartes kas tev pasham patiik)

vai sho arii lasiiji ? 31.gif

Edited by chuvax
Link to comment
Share on other sites

Nu kruti , kruti...... par leim speeeleshanu domaaju kick ir attieciigs sods - lai iet speleet uz vaajaakiem serveriem.Kaa nekaa GIGN ir viens no labaakajiem Latvijas serveriem un tajos vaaji plyr nav vajadziigi.attieciibaa uz tiesiibaam shim puikam, vareetu jau iedot , bet vinjam veel jaapiedomaa pie dazhaam lietaaam wink.gif

Link to comment
Share on other sites

cmdr Paldies ar atbalstu. Un piemēram pie kādām lietām man jāpiestrādā ??

chuvax to es arī lasīju.

Edited by DZU
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...