Jump to content
GIGN Forum

Kapeec Man Ban?


efrag
 Share

Recommended Posts

Kapee man bloodlord uzlika banu gign.lv?Es nespeleeju ar cheats tur un man tas neljoti patiik,pie tam es neesmu kautkaats hakers lai iebaastu busteraa cheatus!bloodlord drowvien uzlika man banu tikai tapeec ka es vinju paaris reizes nogalinaaju!Un vinw pat neiegaaja spectator un neskatijaas kaa es speleeju,uzlika banu un viss...!Gribeetu lai nonemtu banu! unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

ha, lol smile.gif

ew, a kaa dabuut ciparinjus voiletaa kraasaa? es arii gribu taadus! es arii gribu, lai mans cs ir uzpimpots ar neona cipariem!

EDIT! shitaada PM man atnaaca no efraga tikko:

psc kur uzrakstiits ka tas esmu es?es nespeleeju ar citiem gigna!!!!

taatad! jaa, kur skriinshotaa ir redzams, ka tas ir tieshi efrag? varbuut bloodlords saniknojaas uz efrag, ka tas vinu kaarteejoreizi noshaava uztaisiija skriinshotu un tur nekas nebija, tad bloodlords saaka izmisiigi taisiit visiem shiinshotus un kaadam tieshaam bija wh, tad bloodlords nobanoja efrag un pieshuva vinam to skriinshotu!

detektiivs slowiks atkal ir uz peedaam kaarteejais gign netaisniibai! vai briest sensaacija?

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

daļēji piekrītu slow hands jo tas varētu būt screens no cita wh... Bez tam efrag nav pilnu sūdzību uzrakstījis. Jo trūkst kkas... Kur ir demka? 36.gif

edit--- aa skaidrs kur jūs ņemat screenus... ticu tagad macho sorry.gif

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...