Jump to content
GIGN Forum

LATVIJA 4EVER !!!


chuvax
 Share

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Manas prognozes shodienas speelei pret Shveici ir 4:3 mees vineesim biggrin.gif

smiliez.de_2125.gif muuseejie nekad nav sametushi tik daudz ripu vienaa speelee pret normaalu komandu.Es domaaju buus 1:2

Link to comment
Share on other sites

vbyuers, lielais hokeja guru, aizmirsa 1997. gada (laikam) speeli pret kanaadu 4:5

vai arii tu domaa ka kanaadai nav normaala komanda ?  smile.gif

shveici sasitiisim tongue.gif

EDD lielais hokeja guru,1997.gads, Latvija 3 : 3 Kanaada smiliez.de_2428.gif

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

ou, kamon, vbyuer, es nekad neteicu, ka esmu hokeja guru, es tev tieshi #hockey.lv chanaa teicu ka nekaa nezinu. man shkjita, ka taa spele bija 1997. gadaa, bet iespejams nebija. btw es nemaz nezinaaju ka mes esam ar kanaadu spelejushi neizshkjirti... un 3:3 tapat ir daudz iesisti vaarti pret normaalu komandu, taa kaa neraadi man te smiliez.de_2428.gif <- shitos krapus.. un pasaki, kura saitaa tu paskatijies to statistiku ?

aa jaa, zholtoks pwnz, mees jau taa bijaam 'paarsmeejushies liiki' par tiem tiesneshiem, un tad veel taa nuuja.. tas bija forshi uuber-smiekliigi laugh.gif

Edited by EDD
Link to comment
Share on other sites

ou, kamon, vbyuer, es nekad neteicu, ka esmu hokeja guru, es tev tieshi #hockey.lv chanaa teicu ka nekaa nezinu. man shkjita, ka taa spele bija 1997. gadaa, bet iespejams nebija. btw es nemaz nezinaaju ka mes esam ar kanaadu spelejushi neizshkjirti... un 3:3 tapat ir daudz iesisti vaarti pret normaalu komandu, taa kaa neraadi man te  smiliez.de_2428.gif <- shitos krapus.. un pasaki, kura saitaa tu paskatijies to statistiku ?

aa jaa, zholtoks pwnz, mees jau taa bijaam 'paarsmeejushies liiki' par tiem tiesneshiem, un tad veel taa nuuja.. tas bija forshi uuber-smiekliigi  laugh.gif

EDD, sorry par to smailiju cool2.gif Btw es statistikaa neskatiijos wink.gif

NU ,ko jaauzvar tie austrieshi un jaacer ,ka Shveicieshi neuzvarees Chehus un ,ka Vaacija neuzvarees Kanaadu *crossed fingers*

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

aahahahaha austrieshi aplauzaas ar saviem 6 speletajiem mauahhaha. taa smejos biggrin.gif

dabuuju nostities speeli pa kaut kaadu sporta kanaalu smile.gif

цsterreich tas pats vien kas vaacija ir visi runaa tur vaciski, shveicee arii redzees pret ko lv bus jaspele cool2.gif

vienigais lv ir jau spelejis pret chehiem? aij komentatori teica ka latvieshi ir peec buutiibas muskuljainaaki, lielaaki garaaki un stipraaki wink.gif un to varot divciinjaas maniit

Link to comment
Share on other sites

YEEHAA user posted imageuser posted image

Tagad jaacer ,ka pretii tiks slovaaki wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Galvenais, ka ir izcīnīta vieta astotniekā uz olimpiskajām spēlēm, kas nozīmē, ka mūsējiem ir brīvbiļete uz otro raundu. Bet pārējie dabūs cīnīties, lai tiktu 12niekā biggrin.gif

Gordon es tevi varu apbeedinaat sad.gif Uz olimpiskajaam speeleem tiek pirmaas 8 komandas no reitinga ,nevis shii gada chempionaata sad.gif Lai iekljuutu 8-niekaa mums buutu jaaieguust 1. vai 2. vieta chempionaataa :/ Taa kaa buus vien jaaaciinaas kvalifikaacijas turniiraa

Link to comment
Share on other sites

nu nez,nez ...es ar aviizee vai arii i-netaa to lasiiju unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...