Jump to content
GIGN Forum

maybe?


r&r
 Share

Recommended Posts

hm , es gribetu paluugt vai man varbuut nevar uzlikt atpakalj komandas xsay , jo:

1)bez shiis komandas gruuti pildiit admina pienakumus , ja kads / kadi palikushi rounda beigas pari un nekustaas , jo ir tadi gadijumi ka slapot butu pilniigi nepareizi un tapec man noderetu xsay lai vinjiem pateiktu , lai vinji kustina savas resnaas pakaljas...

2) ar xsay vel naak tada jauka komandinja xg (gag) liidz , kur ir taa ko man praktiski visvairaak vajadzetu , jo vieniigais liidzeklis pret taadiem , kuri lamaajaas , man pashlaik ir kick , bet ka uzliek kick naak klaat arii ban un tad vinji nez kapec visi ir ljoti ljauni uz mani rolleyes.gif . Taapeec daudz eertaak butu uzlikt gag un tad varetu ar taadiem daudz vieglaak apieties...

ps: shoreiz buushu ar tam tiesiibaam uzmaniigaaks , es tik daudz vinjas agraak lietoju , jo gribejas izmeghinat , tagad es ta4u saprotu ka ta iisti nevar un bushu uzmaniigaaks sad.gif

Link to comment
Share on other sites

ir vienkarshi tadi gadijumi , kad visa komanda seezh , tad pagruuti ir slapot visus , gadijumi kad uzlikta bumba un viens skrien prom fragot , slapot vinju parasti izdara tikai to ka vinjsh ar beigaas to bumbu nonosegs , jo lidos pa gaisu , tapec daudz labak butu pateikt lai sedz to fcken bombu ,

par to kick tiem kas lamajies , ir vienkarshi ta , ka biezhi ar lamajas kaut kadi paziistamie , kas vislaik spele gignaa , ja kick buutu parasts bez bana jau tad varetu likt kick , bet tatad ka kick ir ar banu , visi kurus izkiko uzreiz tur ljaunu praatu uz tevi =/

Link to comment
Share on other sites

vienkaarshi gheniaali posti , itsevishkji no neona puses...

rodas viens jautajums - smadznees iesleegtas? apshaubu...

gag vel vajadzetu , lai varetu nogagot paris izcilos praatus, kuri runaa tik "praatiigas" lietas , ka pilniigi prieks =/

2neon , xsay paliidz... traki ka tev mazs loceklis

smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

man bija ideja taada , ka ja vienreiz ierauga to playeri , ka bakstaas , tad naakohsaa round saakuma pateikt vinjam 1st pabriidina, 2st slap ,3st slay un ja veel neklausa tad kick.... reason ir un nav probleemu biggrin.gif bet protams xsay ir labaak smile.gif

Link to comment
Share on other sites

2 slimi briinumi.....

admini plz aizvaaciet vinjus

vinji apkauno dabas briinumu godu

tie ir kautkaadi bezsmadzenjju radiijumi

HEE muus ar chuvaku vajadzeetu ielikt dabas briinumi ar smadzeneem grupaa!!! biggrin.giftongue.gifsmile.gifsmile.gifrolleyes.gif savaadaak tie bezsmadzenes apkauno dabas briinumus 12.gif

18.gif18.gif18.gif

Link to comment
Share on other sites

skat, kas to saka! khe-khe-khe * xSmadzene * khe-khe

r&r, neuztraucies, pagaidi, gan jau kada brivaa bridi tev uzliks to shitu, kaut ari var iztikt ar slap un slay - nedaudz radikala gadijuma kick.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...