Jump to content
GIGN Forum

de_prodigy2k


Recommended Posts

huh.gif Nu taa... Prodogy fani un fanes(kristiine, zhanete utt) eku jums buus jauna mape pa ko fanot... noka4aat var ieksh http://server.counter-strike.net/maps/dlma...le=de_prodigy2k

Topic title izsaka visu. tjipa labs prodigy papildinaajums....................................................

pavisam smirdiigi screenshoot ira te: http://server.counter-strike.net/maps/see_...me=de_prodigy2k

dry.gifwink.gif

Link to comment
Share on other sites

Mr.Brain a.k.a dagger laughing4.gif

Link to comment
Share on other sites

Speeleeta jau ir... nu kaa var nebuut. Man passam ap 340 maps

Runaajot par de_prodigy2k vinnna ir tiiiri laba, bet nezzeeliigi tumssa.

Nebuutu jau slinkti vinnu dobuut uz servaka, bet tad tu saaks naakt visaadi lameri un visi pro ies prom

Link to comment
Share on other sites

Speeleeta jau ir... nu kaa var nebuut. Man passam ap 340 maps

Runaajot par de_prodigy2k vinnna ir tiiiri laba, bet nezzeeliigi tumssa.

Nebuutu jau slinkti vinnu dobuut uz servaka, bet tad tu saaks naakt visaadi lameri un visi pro ies prom

kaadaa sakaraa pro ies prom??? Taapee ka lameri naaks? Ja profinji ir speeleejushi parasto prodigy tad 2k shamiem nebuus gruuti orienteeties...

Link to comment
Share on other sites

Speeleeta jau ir... nu kaa var nebuut. Man passam ap 340 maps

Runaajot par de_prodigy2k vinnna ir tiiiri laba, bet nezzeeliigi tumssa.

Nebuutu jau slinkti vinnu dobuut uz servaka, bet tad tu saaks naakt visaadi lameri un visi pro ies prom

kaadaa sakaraa pro ies prom??? Taapee ka lameri naaks? Ja profinji ir speeleejushi parasto prodigy tad 2k shamiem nebuus gruuti orienteeties...

Tu nesaproti? Tas taccu ie vinekaarss, tikai pielieto savas smadzenes mazliet stipraak.

Nu ok taa jau gluzzi nebuus

Link to comment
Share on other sites

Jaa mape pa tieshaam ir tumsha, bet tiiri laba visaa visumaa. Atklaaju jau dazhus glukus...... Bet es nezinu vari vajadzeetu sho mapi likt GIGN serverii. Es labraat uzspeleeetu kaadreiz sho mapi uz gign servera.... agree de_prodigy2k

Link to comment
Share on other sites

nez... var teikt ka var paspeleet..

bet dry.gif labak no saakuma izpeetiit to karti.. Visus sturus..

Visas realas vietas(jau 3 atradu)...

Nu var uzspelet... Ja fy_pool_day spele.. nu tad to ar var =)

Link to comment
Share on other sites

Nu var uzspelet... Ja fy_pool_day spele.. nu tad to ar var =)

Shito mapu vareetu kaadu meenesi ielikt nakts kartees, lai visi iepaziistaas, un tad mapsaiklaa likt iekshaa. protams ja Macho, wormam vai fya shis maps ir tiikams sirdij cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...