Jump to content
GIGN Forum

Ebay.com


spyker-cs
 Share

Recommended Posts

trīspadsmit

nu jā, lv size kads buus? smile.gif man wajag 41!

Man 40 izmeers,bet cik lieliem shuuziem wajadzētu buut?

Oky tnx.. Bet cik $ ir lv nauda? piemeram 64$! cik tas ir LV NAUDAA?

Edited by spyker-cs
Link to comment
Share on other sites

uz kuras planeetas tu dziivo? kursh nezin, cik 1$ maksaa LVL smile.gif

Uz marsa biggrin.gif cik 1$ ir LS?

Taks piedāvajums, kursh vēl kautko grib pirkt uz eastbay? es noskatijos ebayaa http://cgi.ebay.com/DC-SHOE-CO-USA-Court-S...QcmdZViewItem... Ja pieteiksies vēl kads 10 ls pasta pakalpojums.. tew un man! smile.gif

Edited by spyker-cs
Link to comment
Share on other sites

LoL XD.gif Tur pilni plauktie...

Tur viss ir reāli izpirkts, kad bija bija pavasara tīrīšana, varbūt tagad atkal ir, es nez, bet es pats nopirku mazajos boards.lv un tur izvēle bija 2x lielāka, nekā lielajos. smile.gif

EDIT. Vispār, neieteiktu pirkt kedas, kkādā ebuy`ā, kur tu viņas nebūsi uzmērijis un nezināsi, vai vispār patīk. Nopirksi par mazu, vai daudz par lielu un tad būs škrobe. Domāju, ka arī Latvijas robežās var nopirkrt normālas kedas, jāzin tikai vietas. smile.gif

Edited by vintage
Link to comment
Share on other sites

Tur viss ir reāli izpirkts, kad bija bija pavasara tīrīšana, varbūt tagad atkal ir, es nez, bet es pats nopirku mazajos boards.lv un tur izvēle bija 2x lielāka, nekā lielajos. smile.gif

EDIT. Vispār, neieteiktu pirkt kedas, kkādā ebuy`ā, kur tu viņas nebūsi uzmērijis un nezināsi, vai vispār patīk. Nopirksi par mazu, vai daudz par lielu un tad būs škrobe. Domāju, ka arī Latvijas robežās var nopirkrt normālas kedas, jāzin tikai vietas. smile.gif

bordi ir tikai 2 tapec nesaki lielajos un mazajos wink.gif

Jaa uz pavasara atlaidem viss bija tuksh tagad atkal jabut jaunai kolekcijai + mosqiito ari var!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...