Jump to content
GIGN Forum

Accessii Un Vel Kautkas :d


Recommended Posts

Sveiki.. Tatad man ir divi jautajumi sakaraa ar savu cs pub..

Kaa pie users.ini failaa var pievienot velvienu accessa flagu.. piem kaa: b = ban/unban.

es teiksim velos pievienot flagu gag komandai.. tad kaa to izdarit?

otrais jautajums: ja mans draugs tureja cs pub ar ram 512. un procesoru 1.7 ghz un mDSL netu. un ja es tagad turu pub ar 1gb ram un 3 ghz procesoru (NETS ABIEM VIENADS), tad vinam taja cs serverii bija mazaks pings.. pavilka 5x5 bez lagiem.. un kad man serverii jau kadi 3 speletaji pings lekaa no 20- 50.. tas varetu but kada plugina vaina? vai varbut vaidzigs hlbooster? man pie target hlds.exe shortuctam pierakstits: -pingboost 3 - varbut to nonemt? tas itka samazina pingu, bet varbut bez vina labak??

Paldies!!

Link to comment
Share on other sites

1) paskaties amxgag.sma faila kads flags nepieciesams lai lietotu pluginu un tad ari atiecigi pamaini ja ir velme..

2) nu ja tev ir 2k5 plugini tad tie ari varetu bremzet, bet parsvara pingu ietekme neta atrums, tapec ari ateicos no tadas "servera turesanas" domas jo pats lietoju mdsl un ta 4 fun iesledzu ar draugiem spelejot ...

GL dude cool2.gif

ps atsuti pm ar serva ip XD.gif

Link to comment
Share on other sites

1) paskaties amxgag.sma faila kads flags nepieciesams lai lietotu pluginu un tad ari atiecigi pamaini ja ir velme..

2) nu ja tev ir 2k5 plugini tad tie ari varetu bremzet, bet parsvara pingu ietekme neta atrums, tapec ari ateicos no tadas "servera turesanas" domas jo pats lietoju mdsl un ta 4 fun iesledzu ar draugiem spelejot ...

GL dude cool2.gif

ps atsuti pm ar serva ip XD.gif

Usage:

amx_gag <nick/userid> <flags (a/b/c)> <time in seconds> // lets you control what you want to gag

amx_gag <nick/userid> <time in seconds> // Will automaticly add the abc flag.

amx_gag <nick/userid> // Will add abc flags, and 600 secounds gag.

amx_gag <nick/userid> <flags>

amx_ungag <nick/userid> // Will remove all "gags"

tas ir iekš gag.sma faila.. kas tieši jāmaina flagam? jo nevēlos kautko sačakarēt. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...