Jump to content
GIGN Forum

:| Kka Jau Sezh Uz Nerviem..


uvex
 Share

Recommended Posts

Tekstūru pārlūkā nospiežot Browse izvēlamies kādu tekstūru kas derētu grīdai piemēram CRETE4_FLR01

Logā filter ierakstot piemēram CRETE tiks atlasītas visas tekstūras kuru nosaukumi satur vārdu CRETE. Ierakstot CRETE4_FLR01 uzreiz tiks parādīta vajadzīgā tekstūra.

SHITO VISU ILZASIJU.Labi ieeju un skatos man rada 0 marked utt.Vispar man zeme ir H burti,S burti,N burti.Ka lai dabu norm zemi? :@ mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Tekstūru pārlūkā nospiežot Browse izvēlamies kādu tekstūru kas derētu grīdai piemēram CRETE4_FLR01

Logā filter ierakstot piemēram CRETE tiks atlasītas visas tekstūras kuru nosaukumi satur vārdu CRETE. Ierakstot CRETE4_FLR01 uzreiz tiks parādīta vajadzīgā tekstūra.

SHITO VISU ILZASIJU.Labi ieeju un skatos man rada 0 marked utt.Vispar man zeme ir H burti,S burti,N burti.Ka lai dabu norm zemi? :@ mad.gif

Velreiz kartigi & uzmanigi izlasi FAQ'us

Link to comment
Share on other sites

cik tev angļu valodā?

jūti atšķirību starp CRETE un CRATE? dry.gif

ko tu te maisies? pats labāk izlasi

CRATE ir kaste

CRETE saīsinājums no concrete (betons)

jo runa jau iet par grīdu smiliez.de_2428.gif

2 uvex: Tagad bišķ paštukoju to textu ko tu uzrakstiji un noprotu ka neesi pielicis half-life.wad pie textūrām. Ieteikums kārtīgi izlasi pamācības. Jo redz visiem sanāk, tikai ne tev.

ā un vēl tur tač bija teikts piemēram tapēc tu jau vari ņemt kuru textūru gribi!

Link to comment
Share on other sites

ko tu te maisies? pats labāk izlasi

CRATE ir kaste

CRETE saīsinājums no concrete (betons)

jo runa jau iet par grīdu smiliez.de_2428.gif

2 uvex: Tagad bišķ paštukoju to textu ko tu uzrakstiji un noprotu ka neesi pielicis half-life.wad pie textūrām. Ieteikums kārtīgi izlasi pamācības. Jo redz visiem sanāk, tikai ne tev.

ā un vēl tur tač bija teikts piemēram tapēc tu jau vari ņemt kuru textūru gribi!

srry... nezināju, par ko īsti iet runa, jo viņs galīgi neloģiski izsaidroja savu problēmu. unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...