Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

hmmmmmmz es neesu speeleejis to cz un iisteniiba ari negribu ka4aat...

draugi saka ka iesuukaa un tad jau taa arii droshi vien ir....

neteereesim laiku nemaz + arii sheit taa vien skatos ka viedoklis ir vis.gif vai wc.gif vai smiliez.de_82.gif nu tad jau laika jeegas nava

Link to comment
Share on other sites

2 Dream ::: Tu Savus stulbos limiteetos komentaarus vari vispaar patureet pie sevis, mees taadus katru dienu varam forumaa izlasiit un nodirst, jo parasti bez tevi atrodas taads kaa tu LAME, kursh kautkaadu TUKSHU textu iespamo... vobshem es secinaaju to, ka tev ir Mazinjsh....... IQ smiliez.de_2428.gif

2 Fool ::: Tev ir apnicis, man nav apnicis, citiem ganjau arii nav apnicis 1.6... var redzeet ka tu domaa tikai par sevi... Sooo Fuck Offfffff smiliez.de_2477.gif

2 All ::: Domaaju. ka CS:CZ jums nespiid tuvaakajaa laikaa uz GIGN sagaidiit, bet Game rlz

Link to comment
Share on other sites

lasu un bik iehihaju.....

ja tu ieinstale CS ieksh Half-life mapes tas nenozime ka tu nevaresi spelet 1.6

var spelet gan 1.6 gan CZ

cik paspeleju....CZ pieduros....

mapes i labas.....zheel tik ka ka tas apollo servz i tads patuksh.....

P.S Champions nu tev tak neviens neliek spelet to CZ smiliez.de_2469.gif

a visiem parejiem iesaku pameginat.. smiliez.de_29.gif

Link to comment
Share on other sites

lasu un bik iehihaju.....

ja tu ieinstale CS ieksh Half-life mapes tas nenozime ka tu nevaresi spelet 1.6

var spelet gan 1.6 gan CZ

cik paspeleju....CZ pieduros....

mapes i labas.....zheel tik ka ka tas apollo servz i tads patuksh.....

P.S Champions nu tev tak neviens neliek spelet to CZ smiliez.de_2469.gif

a visiem parejiem iesaku pameginat.. smiliez.de_29.gif

white tu stulbs esi, kur es teicu, ka man CS:CZ nepatiik, es vinju esmu speelejis un man vinsh likas norm. ! lasiit maacies, es tieshi CS:CZ aizstaaveju ! smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2125.gifviolent1.gifstfu.gif

Link to comment
Share on other sites

Kr4 - Cz nav ne vainas... bet visas paarmainjas naak ar nepatiikamaam emocijaam.. (ja ne visiem tad kaadam)

KArtes - palikushas plashaakas

Kaa jau ieprieksh mineets - A spots samainiits ar B (peec nosaukumiem, ne fiziski) piem de_inferno

Strokji neizskataas citaadaaki (ja CZ tiek mests virsuu uz Cs 1.6)

Bet tie nebeidzamie austrumnieciskaa tilaa veidotie laukuminji.. nju nez - citam patiik citam ne..

Man pasham PILNIIGI nepienjemami liekas tas, ka visaas malaas balkoni.. verandas, skatu tornji.. bet nevienaa nevar, nedz ieliist, nedz tikt iecelts..

NAFIG tad vinjus..

Juutos kaa paralizeets, guljam uz griidas.. blakus gulta.. bet apgulties nevaru...

Link to comment
Share on other sites

hm man ar neiet tas serveris ar pilno versiju.apollo lapa itka rakstits bija ka japaraksta v3 pari tagadejam cs un jaiemet vel kaut kads cz patch... a ko darit cilvekiem ar pilnam cz versijam?

Link to comment
Share on other sites

2 Dream ::: Tu Savus stulbos limiteetos komentaarus vari vispaar patureet pie sevis, mees taadus katru dienu varam forumaa izlasiit un nodirst, jo parasti bez tevi atrodas taads kaa tu LAME, kursh kautkaadu TUKSHU textu iespamo... vobshem es secinaaju to, ka tev ir Mazinjsh....... IQ smiliez.de_2428.gif

AAA... tu laikam domaa, ka esi nezheeliigi gudrs, es vienkaarsi izsaku savas domas, nevis uzspiezhu vinjas citiem, bet izskatraas , ka tev ira psihiskas probleemas, ka par to, ka kaads pasaka savu viedokli brauc virsuu... pasham tev tas IQ nava lielaaks par 50...

P.S. ieteikums - aizej pie psihologa, noderees. smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...