Jump to content
GIGN Forum

macho !


Pulkvedis
 Share

Recommended Posts

macho ! tavi saucieni peec spama sadaljas pilniigas nepiedirshans ir diezgan neizdevushiem (zheel)

pasham arii peedeejaa laikaa nav naacies satikt kaadu tik tieshaam interesantu teemu, un vispaar forumaa tuseejaas tik paaris cilveeki saaksim ar hippiju (29 pousti shodien). Manupraat vajag kaut kaa piesaistiit jaunus cilveekus visam shitam klaat, lai uzjundii kas jauns !

un biezhvien saak besiit araa shie nebeidzamie striidi un gudriibas starp muusu apdaavinaataakajiem foruma apmekleetaajiem: Robons, Robins, chuvax utt. un vispaar te visi tik vien zin kaa piepisties otram un ja godiigi tad dahkaart tu arii esi uzbudinaajies un kaut ko stuulbi gvelz, bet viss ir ok.

Es domaaju, ka mums vajadzeetu apdomaaties par shii foruma attiiriishanu un interesantu sadalju un sarunu radiishanu. Varjaubuut, ka es maldos, bet domaaju, ka vajag kaut ko mazliet mainiit !

Kaa tu domaa ?

P.S veershoties ar cienju pret visiem no jums luuzdu atbildeet tikai macho vai kaadam no gign, vai kaadam kas domaa liidziigi !

Ar cienju Pulkvedis

Link to comment
Share on other sites

Piekriitu ,ka vareetu ieviest ko jaunu ,bet ko ? Foruma bingo vakarus ?Un, kursh buutu gatavs ziedot savu laiku veidojot ko jaunu ?Un pats galvenais -vai vispaar tas ir vajadziigs ? user posted image

Link to comment
Share on other sites

Ieviest kaut ko jaunu? Oj, cik konkreets un veertiigs teikums.

Forums ir domaats bazareeshanai un suudziibaam/ieteikumiem (nu jaa un kaukaadiem tiesiibu pieteikumiem arii). I vsjo. Nez kas vareetu buut tas jaunais kas vareetu buut tik interesants un saistoshs... Un no taa visa kas tev tur nabadzinjam nepatiik, neizbeegsi. Taada ir dziive dry.gif

macho ! tavi saucieni peec spama sadaljas pilniigas nepiedirshans ir diezgan neizdevushiem (zheel)

es taa neuzskatu. Un vienmeer var nobanot 31.gif

Link to comment
Share on other sites

es it kaa ar uzskatu, ka foruma galvenaa doma ir suudziibas , tiesiibu pieteikumi utt . .

viss paareejais ir pasiivs , visi spami utt. . . tas ir vienkaarshi buushanas peec, taapeec, manupraat, forumaa neko jaunu nevajag . . lai ir kaa ir.

Link to comment
Share on other sites

saakam runaat par ><)))'> Jakaads nezin kas tas par zveeru, tad pac esi vainiigs! evil6.gif

Edited by Hainy
Link to comment
Share on other sites

atljaushos pilniibaa nepiekrist pulkvezha rakstiitajam

1kaart taa nebija macho ideja par spama sadalju taaka tie nav bijushi tieshi vinja saucieni

2kaart jauni cilveeki vislaik naak un iet ali cik tas diivaini nebuutu

3kaart ja k-kas besii tad var uzlikt miiksto un nelasiit

4kaart stulbumu gvelzt ,ja tur ir manaams inteligjences liimenis, var bez jelkaadiem sirds paarmetumiem

5kaart jaunas sadaljas ik pa laikam rodas neba no gaisa

6kaart drusku vai padaudz tu maldies

7kaart man dziljsh po par to ka neesu tev liidziigi domaajoshs vai no gign betnu shoreiz man gribeejaas izteikt savas domas =/

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...