Jump to content
GIGN Forum

Probleema Ar Cs!


asaris
 Share

Recommended Posts

katraa zinja mans pc ir normaals suuds ... ar integreetu video32mb un oper256..bet neiet uz open gl ..peec laika restarteejas..visi jaunaakie draiveri ir bet nu nekaadiigi nesanaak ,tomeer zinu ka ir jaaiet jo daudziem uz taada pc iet ..ja varat kko ieteikt luudzu paliidziet!!!

Link to comment
Share on other sites

1.kaart pamegjini overclockot kompi.. wink.gif '

2.kaart Kad ej csaa izleedz liekos procesus [task manager]

3.kaart tajaa pashaa task managerii uzliec uz hl.exe priority high

4.Ar taadu kompi kaa tew iesaku tew cs laist Software vai D3D rezhiimaa

GL

1.kart ko nozimee "overclockot"??

2.kart ar to procesu aizvershanu jau meginaaju.. bezceriigi tapat

3.kart meginaju likt high nezheeliigi raustijaas viss...

4.kart uz D3D grafika uzliekot arii notiek tas pats kas uz OpenGL -restartejas PC.... bet uz D3D nav lagu un ir apmeram 70fps... bet uz OpenGL ir max 15fps biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

1.kart ko nozimee "overclockot"??

2.kart meginaju likt high nezheeliigi raustijaas viss...

3.kart uz D3D grafika uzliekot arii notiek tas pats kas uz OpenGL -restartejas PC.... bet uz D3D nav lagu un  ir apmeram 70fps...

1kaartOverklokot-noziimee uzdziit takts frekvenci taadeejaadi likt datoram darboties aatraak .. Oveklokot var procesoru, videokarti utt

2kart kaa ir kad priority ir normal?

3kaart kaa ir uz Sofware grafikas?

Visbeidzot Paneegjni paainstaleet windowsu..

Ja to nevari/nemaaki - izdzees visas nevajadziigaas programmas/speeles..

attiiri kompi no drazas..

Defragmentee cieto disku..

Izmanto citu cfg..

ir ljoti daudz veidu kaa piespiest savam kompiitim straadaat aatrak.. smile.gif GL

Link to comment
Share on other sites

x3m cfg noderētu + neliec jaunākos draiverus, liec tādus pavecākus!

x3m cfg ir priekš 1.5 strādā vairāk par pusi komandu, bet es ieteiktu pameklēt googlē ''better fps cfg 1.6'' var atrast daudzus foršus, izmēģini vairākus, kamēr atradīsi vispiemērotāko.

Link to comment
Share on other sites

x3m cfg ir priekš 1.5 strādā vairāk par pusi komandu, bet es ieteiktu pameklēt googlē ''better fps cfg 1.6'' var atrast daudzus foršus, izmēģini vairākus, kamēr atradīsi vispiemērotāko.

man pašam ir x3m cfg. der arī 1.6 thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

man pašam ir x3m cfg. der arī 1.6 thumbsup.gif

un kur to konfigu dabuut!!??? vnk man softwere ir veingiigais kas iet bet fps vairaak par 30 nav un ir galiigaa ..... jo nevar neko sakariigu izdariit ....varu pateikt ka speeleet uz open gl var tikai kaadas 5 min tad pc restartejas bet tikmeer ir ok.. bet var just ka kompim gruuti ..ja ir ieteiku varbuut kaa vvar optimizeet manu miskatstiiti lai velk kaucik kautvai nodeg biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Blin Tur neko citu nevar vairs optimizeet..

prosta nopeerc jaunu kasti..

vso no more replies dry.gif

Gudrinieks, thu tā arī nepaskaidroji ko nozīmē tava optimizēšana (es gan arī nezinu, bet man vienalga). Cilvēks cenšās atrisināt problēmu, bet tu tēlo varoni, neko tā arī nepalīdzot!

Link to comment
Share on other sites

Gudrinieks, thu tā arī nepaskaidroji ko nozīmē tava optimizēšana (es gan arī nezinu, bet man vienalga). Cilvēks cenšās atrisināt problēmu, bet tu tēlo varoni, neko tā arī nepalīdzot!

vintage es paskaidroju daudz un dazhaadus veidus.. Ja nesanaak pats vainiigs !!Nevajag izzagt datoru no tutanhamona kapeneem zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...