Jump to content
GIGN Forum

Kad tu dabuusi banu.


macho
 Share

Recommended Posts

Taaks. Ok, shii ir spama sadalja. Es pieveershu acis uz atsevishkjiem marazmiem. Skaidrs? ATSEVISHKJIEM. Ja kautkas daudz tiks saspamots, tiks parauts bans. Man ir apnicis to atkaartot...

Peedeejo divu dienu laikaa ienaaku un skatos kaads kretiins ir piedirsis visu spama sadalju. Kex ar niku "ok`" tika nobanots jo bija paaraak liels idiots. Kas notiek ar pimpi kam niks ir hipppiiijjsss vai veelnezincik jobans burtu savienojums. Ir jaabuut MILZIIGAM idiotam lai piedirstu kaadus 18 topikus. Iespeejams ka tas kretiins arii banu dabuuja. Ja ne, tad tas ir 'only a matter of time'. evil6.gif

Blin nu... ja spamojat, tad vismaz interesanti... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

notworthy.gif Bet ko, lai mazie nabaga dabas briinumi dara, kad vinji netiek ieksh to gign server, vai vinji ir atraavushi kaarteejo 047.gifhuh.gif
Link to comment
Share on other sites

Macho Tev tiek izteikts savbiedriskais "FUJ" - te ir aarii mazi beerni, kuriem nebuutu labi klausities shados perversos tekstos!

Par teemu -

Macho, karo4e ja piem. tb ka vienmeer smile.gif ir saraksta cilveeki postus kip par kaut kaadam probleemam vai tamliidzigi, un ja piem. varu vai kaads cits gudriits atbildeet uz vinjiem nu ja var tad kip vinjs atbild visiem kam var piem pa 12 hujnaam viena diena, tad tas kip arii spams, bet ja vinjs runaa par teemu!

Tad ariii smiliez.de_1538.gif

Cerams saprati ko es domaaju! smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

nu es ar mokaam eusa_think.gif , bet laikam iebraucu ! wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Macho Tev tiek izteikts savbiedriskais "FUJ" - te ir aarii mazi beerni, kuriem nebuutu labi klausities shados perversos tekstos!

Par teemu -

Macho, karo4e ja piem. tb ka vienmeer smile.gif ir saraksta cilveeki postus kip par kaut kaadam probleemam vai tamliidzigi, un ja piem. varu vai kaads cits gudriits atbildeet uz vinjiem nu ja var tad kip vinjs atbild visiem kam var piem pa 12 hujnaam viena diena, tad tas kip arii spams, bet ja vinjs runaa par teemu!

Tad ariii smiliez.de_1538.gif

Cerams saprati ko es domaaju! smiliez.de_2524.gif

bet vinsh NERUNAA pa teemu...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...